“Bardzo przyjemnie”
Belavia Belarusian Airlines — recenzja

Zrecenzowano 5 września 2019

Nie było już biletów w ekonomicznej i leciałem biznesem ,ale w ekonomicznej też przyjemnie .Lot punktualny ,obsługa dobra.żadnych zastrzeżeń

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Curious815435

Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warszawa - Mińsk oraz Mińsk - Ałmaty. W obu przypadkach maszyny dość nowe, odprawa przez internet, siedzieliśmy w dwójkę, dużo wolnych miejsc. Obsługa bardzo dobra, podczas lotu do Ałmaty ciepły posiłek w cenie biletu. Nie mam zastrzeżeń.

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, my_travel_my_world
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lot z Wwa do Msq całe szczęście trwa tylko godzinę. Stewardessy nie mówiły po angielsku- tłumaczone komunikaty i instrukcje związane z ewakuacja nie do zrozumienia.
Samolot bardzo stary, budzi obawy.

Co do plusów: bez opóźnień, nie zgubili bagażu, częstują cukierkami

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 3 października 2018

Dobry serwis, dobre jedzenie, brak opóźnień, nie ma na co narzekać. Lotnisko na poziomie, można naładować telefon za darmo, czysto, spokojnie, samoloty ładnie się prezentują.

Termin podróży: listopad 2017
Dziękujemy, Inesa S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Bezpiecznie, bezproblemowo, niedrogo, obsługa bdb. Bez obaw korzystam z tej linii, nie bojąc się "przygód" w postaci aktów terrorystycznych.

Termin podróży: wrzesień 2016
Dziękujemy, Inesa S