“Bede unikac”
Austrian Airlines — recenzja

Zrecenzowano 1 września 2019

Myslam ze po takich liniach mozna spodziewac sie profesjonalizmu. Niestety. Dodam ze nawet tansze linie nigdy mnie tak nie zawiodly. Lot opozniony godzine. Po boardingu I wejsciu do autobusu kazali powrocic do gatu, i ponowne czekanie oraz boarding.Chaos i niepotrzebny stes. Samolot jak z lat 70 tych, za az strach leciec: glosny i malo komfortowy.Do tego zabrali wszystkim hand baggage pod poklad.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, MalwinaW60
  • Więcej języków

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W powrotnej drodze do domu skorzystałem powtórnie z usług tego przewoźnika. Sprawna elektroniczna obsługa podróżnego była miłym zaskoczeniem. Pełna informacja na lotnisku dotycząca odlotu sprawiła, że dotarłem w odpowiednie miejsce o odpowiednim czasie. Obsługa w trakcie loty bez zastrzeżeń.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Szybko, sprawnie i punktualnie dotarłem do Wiednia. Lot był krótki. W trakcie lotu pełna informacja dla podróżnych. Serwis pokładowy umilał chwile w powietrzu.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano 19 grudnia 2018

Miłe zaskoczenie od początku do końca podróży. Bardzo miły personel pokładowy. Smaczne, urozmaicone dania i napoje. Bardzo wygodne fotele, które rozkładały się do kompletnego poziomu. Wygłuszające słuchawki to wielki plus, prawie tak dobre jak Bose. Dodatkowo osoba nam towarzysząca, która miała klasę ekonomiczną, dostała darmowy upgrade aby nas nie rozdzielać. Ogólnie same plusy.

Termin podróży: grudzień 2018
    • Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, annagrand488
Zrecenzowano 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Napisałem do linii lotniczych - skarga- na przebywanie osób trzecich w kabinie pilotów - osoba nieumundu-
rowana, bez żadnych insygni, oznaczeń
Odpowiedz lakoniczna - RODO , etc.
Po raz pierwszy i ostatni lecę taka linia

Termin podróży: październik 2018
Dziękujemy, Maciej G