“Od razu czuć że nie są to tanie linie lotnicze”
Austrian Airlines — recenzja

Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Bez szału jak to w klasie ekonomicznej ale i nie było czynników które by doskwierały podczas podróży. Udało się wyciągnąć nogi i przespać w trakcie krótkiego lotu a że mały nie jestem wiec większość osób tez powinna mieć taką możliwość. Napoje i poczęstunek podczas lotu bez zarzutu.

Termin podróży: styczeń 2018
Dziękujemy, SirLancelot1982
  • Więcej języków

Zrecenzowano 20 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Samolot i lot bez żadnych komplikacji, samolot duzy,przestronny, sporo miejsca na nogi.Jedzenie na wysokim poziomie obsługa profesjonalna. Zamiast gniazdek do ladawania telefonow USB,system audio w samolocie działający bez zarzutów.Czas oczekiwania na samolot przesiadkowy w Wiedniu to tylko 2 godziny,polecam!!!!

Termin podróży: styczeń 2018
Dziękujemy, WarsawTraveler2018
Zrecenzowano 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Loty na trasie Wiedeń-Pekin realizowane na pokładzie komfortowego samolotu Boeing 777. Bardzo miły i pomocny personel, dobre jedzenie, czas lotu mija szybko i miło. Bogata oferta filmów nie pozwala się nudzić, większość z lektorem angielskim, nawet 3 filmy, szkoda, ze nie więcej, z lektorem polskim. Lot powrotny nie był udany, z powodu deszczu, oczekiwaliśmy w samolocie w Pekinie na pozwolenie na start ponad 5 godzin. Było to męczące. Po wylądowaniu we Wiedniu, linia zadbała o przebukowanie biletu na dalszy lot do Warszawy, zadbała o hotel, kolację oraz śniadanie.

Termin podróży: sierpień 2017
Dziękujemy, Zn M
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Bardzo przyzwiota linia lotnicza. Serwis bardzo uprzejmy i pomocny. Jedzenie równiez smaczne. Oferta filmów mogłaby byc troche lepsza, ale było kilka nowości do wyboru więc nieźle. Prawie 10 godzin uplyneło w całkiem miłej atmosferze.

Termin podróży: lipiec 2017
Dziękujemy, kryszna80
Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Jedyny minus był taki, że nie mogłam doprosić się o wodę podczas lotu do Bangkoku. Ciężko było 'dorwać' obsługę. Ale po za tym jestem bardzo zadowolona, posiłki bardzo dobre, polecam!

Termin podróży: lipiec 2016
Dziękujemy, Grażyna Ż