“Polecam ”
Austrian Airlines — recenzja

Zrecenzowano 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Loty na trasie Wiedeń-Pekin realizowane na pokładzie komfortowego samolotu Boeing 777. Bardzo miły i pomocny personel, dobre jedzenie, czas lotu mija szybko i miło. Bogata oferta filmów nie pozwala się nudzić, większość z lektorem angielskim, nawet 3 filmy, szkoda, ze nie więcej, z lektorem polskim. Lot powrotny nie był udany, z powodu deszczu, oczekiwaliśmy w samolocie w Pekinie na pozwolenie na start ponad 5 godzin. Było to męczące. Po wylądowaniu we Wiedniu, linia zadbała o przebukowanie biletu na dalszy lot do Warszawy, zadbała o hotel, kolację oraz śniadanie.

Dziękujemy, Zn M
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Bardzo przyzwiota linia lotnicza. Serwis bardzo uprzejmy i pomocny. Jedzenie równiez smaczne. Oferta filmów mogłaby byc troche lepsza, ale było kilka nowości do wyboru więc nieźle. Prawie 10 godzin uplyneło w całkiem miłej atmosferze.

Dziękujemy, kryszna80
Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Jedyny minus był taki, że nie mogłam doprosić się o wodę podczas lotu do Bangkoku. Ciężko było 'dorwać' obsługę. Ale po za tym jestem bardzo zadowolona, posiłki bardzo dobre, polecam!

Dziękujemy, Grażyna Ż
Zrecenzowano 27 czerwca 2017

Bardzo przyjazna linia lotnicza. Są elastyczni nie ma problemu ze zmianą miejsca czy też np. nie budzą przed lądowaniem aby złożyć siedzenie. Loty bardzo punktualne. Polecam!

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Linia lotnicza , która do tanich nie należy , ale komfort lotu dobry zarówno pod względem komfortu siedzeń jak i obsługi - polecam

Dziękujemy, Dinomm1