“Godna zaufania”
Austrian Airlines — recenzja

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Bardzo przyzwiota linia lotnicza. Serwis bardzo uprzejmy i pomocny. Jedzenie równiez smaczne. Oferta filmów mogłaby byc troche lepsza, ale było kilka nowości do wyboru więc nieźle. Prawie 10 godzin uplyneło w całkiem miłej atmosferze.

Dziękujemy, kryszna80
Napisz recenzję

Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Jedyny minus był taki, że nie mogłam doprosić się o wodę podczas lotu do Bangkoku. Ciężko było 'dorwać' obsługę. Ale po za tym jestem bardzo zadowolona, posiłki bardzo dobre, polecam!

Dziękujemy, Grażyna Ż
Zrecenzowano 27 czerwca 2017

Bardzo przyjazna linia lotnicza. Są elastyczni nie ma problemu ze zmianą miejsca czy też np. nie budzą przed lądowaniem aby złożyć siedzenie. Loty bardzo punktualne. Polecam!

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Linia lotnicza , która do tanich nie należy , ale komfort lotu dobry zarówno pod względem komfortu siedzeń jak i obsługi - polecam

Dziękujemy, Dinomm1
Zrecenzowano 28 lutego 2017

Właściwie niczego nie można zarzucić. Zarówno przygotowanie maszyny, profesjonalizm obsługi i aktualne broszurki o tematyce turystycznej i biznesowej w normie. Co prawda lot dosyć krótki, więc czas szybko zleciał. Stewardesy były bardzo uprzejme i pomocne nawet w drobnych sprawach. Poleciłem już znajomym swoją trasę i skorzystanie z Austriana.

Dziękujemy, Lucjan W