“Polecam”
Alitalia — recenzja

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Przyjęcie pasażerów jak w klasie biznes, pełen profesjonalizm. Wewnątrz samolotu czysto. Poczęstunek bardzo przyjemny, serwowane napoje (soki, napoje gazowane, kawa) oraz słone przekąski. Lot minął bardzo szybko i sprawnie.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, taka_pat

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Samolot się zepsuł i nowy podstawili po 12 godzinach. Na hotel i przekąski załapali się tylko nieliczni pasażerowie, reszta stała w kolejce do przebukowania biletów. Żadnej rekompensaty nie chcieli wypłacić. W drodze powrotnej zamienili mi miejsca z dodatkową przestrzenią dla nóg, za które zapłaciłem po 25 € od osoby, na inne, na dodatek w różnych kątach samolotu. O zwrocie pieniędzy też nie chcą słyszeć

Termin podróży: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano 18 lipca 2019

słaby serwis na pokładzie. Niezbyt czysto, obsługa niezbyt sie kwapi do "właściwej" opieki nad pasażerami. Robi jakby łaskę

Termin podróży: luty 2019
Dziękujemy, marcoltadeusz
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Slaba niesympatyczna obsluga . Podczas lotu dziennego zamkneli okna chyba zeby Nikt im nie przeszkadzal ( tylko jednostki spaly) A samoloty stare graty. Mniejsze I wolniejsze niz u konkurencji. Zepsute piloty do Filmow, ekrany dotykowe ledwo dzialaly, nie potrafia wyrownac cisnienia I przy ladowaniu glowa peka , dzieci plakaly. Nawet fotele nie rozkladaly sie normalnie . W obiedzie wolowina tak tlusta I pelna sciegien ze zbieralo na wymioty. Tylko jeden cieply posilek na 12 h lotu ( seul rzym) I to okropbego. W jedna strone samolot z WARSZAWy troche a poznil sie na lot rzym seul wiec by zdazyc polecono nam udac sie do transfer desk, nie bylo w nich pracownikow , dopiero w trzecim wszyscy siedzieli 5 osob z czego 3 graly na Telefonach , a dla nas wtedy juz bylo za pozno i musielismy cZekac na nastepny samolot.
Ten przewoznik to tragedia , nie wiem co tu sie moglo podobac komus .

Termin podróży: lipiec 2019
    • Poziom komfortu foteli
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
Dziękujemy, 805agnieszkal
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Korzystałam z usług linii Alitala pierwszy raz i zamierzam skorzystać ponownie. Jak na tanią linię przystało ilość miejsca dla pasażera jest dość ograniczona. Nie można mówić o przesadnym komforcie, oceniłabym go po prostu poprawnie. Miło, że podczas lotu poczęstowano nas przekąską i napojem. CO było dla mnie najważniejsze - podróż przebiegła planowo.

Termin podróży: kwiecień 2019
    • Poziom komfortu foteli
    • Posiłki i napoje
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, Joanna F