“LOT”
Alitalia — recenzja

Zrecenzowano 18 września 2017

Samolot jak samolot,ale obsługa stewardes nie zachęca do latania tymi liniami. Wszyscy pracownicy na pokładzie byli tam chyba z musu;)

Dziękujemy, Marcia1803

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Długi lot ale to12 tyś km. z Rzymu do Buenos Aires. Lot nocny. Ponad 12 godzin. W klasie ekonomicznej mało miejsca na nogi. Na wyposażeniu jednak koce i zagłówki oraz słuchawki do systemu multimedialnego. Repertuar jednak niezmieniany i niezbyt atrakcyjny. Obsługa bardzo miła i pomocna. Co do jedzenia to danie obiadowe nawet smaczne natomiast śniadanie okropne i niezjadliwe. Tu dużo trzeba zmienić. Obsługa mogłaby częściej serwować napoje ale i bez tego byldostep do soków wody i coli. Trzeba było tylko na tył samolotu samemu się przemieszczać. Mimo małych niedogodności ocena dobra ale na tak długie loty raczej trzeba dopłacić i lecieć przynajmniej w klasie ekonomicznej premium.

1  Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Po raz pierwszy od lat czułam się jak klient linii lotniczych. Kiedy jeszcze nie było tanich linii przewozowych, taką właśnie obsługę serwowały krajowe linie wszystkich państw, z którymi miałam do czynienia. Profesjonalna obsługa, kultura, pomoc - i nieocenione - pierwszeństwo dla matek z dziećmi. Wszystko to bez dodatkowych opłat. Czyściutko, przyjemnie, naprawdę ogromnie się odprężyłam. Wszyscy mi pomagali, ponieważ leciałam z ośmiomiesięcznym dzieckiem. Ponieważ miałam miejsce w dość ciasnym układzie, zaproponowano mi pierwszą klasę, w której nikt nie podróżował, dla większego komfortu mnie i dziecka. Nawet pasażerowie zdawali się należeć do innego gatunku ludzi. To była naprawdę fajna podróż.

Dziękujemy, Marta T
Zrecenzowano 10 lipca 2017

punktualnie , miło , czysto , komplet więc trochę ciasno , woda , soki w każdej ilości , uprzejma .,uśmiechnięta i pomocna obsługa

• Posiłki i napoje
Dziękujemy, tuiteraz
Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

jedynym minusem jest brak opcji płatności gotówką, przy locie trwającym 12 h 50' przydałaby się taka możliwość - zwłaszcza, jeżeli chodzi o możliwość wykupienia internetu.

Dziękujemy, Olimpia K