“Najlepsza linia jakimi leciałem na krótkim dystansie !!!”
Alaska Airlines — recenzja

Zrecenzowano 5 września 2019

Tak jak napisałem w tytule super linia lotnicza, już dawno nie miałem tyle miejsca na nogi. W trakcie lotu bardzo miła obsługa która serwuje darmowe napoje i przekąskę, również jest darmowy internet na przesyłanie wiadomości tekstowych jak messenger, whatsapp.
Teraz za każdym razem jak będę rezerwował loty po USA wybiorę Alaske !!!

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, _sucharos_
  • Więcej języków

Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Personel bardzo miły rozdający przekąski oraz napoje po starcie i przed ładowaniem dużo miejsca na nogi oraz fotele wyposażone w monitor jak na 3h lot komfort był niezwykle zadowalający

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, 79jakubs
Zrecenzowano 14 października 2018

Tragedia - kilkugodzinny lot z Los Angeles do Nowego Jorku, bez jakichkolwiek posiłków, jedna runda z napojami i koniec. Telewizorek w fotelu, ale nie ma słuchawek, więc jak nie masz swoich to nic nie obejrzysz. Po 1 godzinie lotu poszedłem do obsługi z pytaniem czy mogę dostać trochę wody dla małego chłopca, i Pani z wielkim oburzeniem, bez słowa, z wielką łaską nalała połowę szklanki. Obsługa pracuje za karę . Oba loty z nowego Jorku do Los Angeles i z powrotem wyglądały tak samo, nie polecam

Termin podróży: październik 2018
Dziękujemy, Rzetelna F
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Przyjemny przelot wykonany we właściwy sposób. Odprawa ok, gate ok, lot ok, bagaż ok. To raczej wszystko co jest potrzebne

Termin podróży: wrzesień 2016
Dziękujemy, meschiash
Zrecenzowano 6 kwietnia 2016

Mam do tej linii sentyment. Tak jak cała Alaska ma swą specyfikę i jak to mówią Alaskańczycy jest inna niż te z kontynentu. Dobra obsługa, niezła sieć lotów i ten klimat gdy lecisz nad Denali są godne polecenia.

Termin podróży: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, Andrzej P