“miły lot”
air berlin (no longer operating) — recenzja - ZAMKNIĘTE

Zrecenzowano 16 września 2017

miła obsluga wygodne miejsca, szeroko,filmy,monitor, drinki ,dobry posilek-zawsze dwa do wyboru,punktualność.

• Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu (Wi-Fi, telewizja, filmy)
Dziękujemy, Beata W
  • Więcej języków

Zrecenzowano 14 września 2017

Tak jak przy wylocie z Warszawy nie czuło się, że sytuacja Linii Air Berlin jest krytyczna, tak wyloty z Tegel odbywają się w nerwowej atmosferze. Nikt nie wie, czy poleci i kiedy poleci. Czas naszego wylotu już minął, a na tablicy ciągle informacja, że odbywa się check-in. Czuje się jakiś schyłek, koniec. Nie wiadomo, który rejs będzie ostatni. Spóźniony rejs w końcu wyleciał 30 minut później, ale dowiedzieliśmy się o odlocie w ostatniej chwili. Trzeba mieć cierpliwość i żelazne nerwy. Sam rejs i obsługa - naprawdę w porządku.

Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 14 września 2017

Lot nie był opóźniony, ponieważ był to pierwszy rejs poranny, załoga przyjechała prosto z hotelu. Samolot - Bombardier - czysty, załoga uśmiechnięta. Serwis poprawny. W odstępstwie od poprzednich lotów Air Berlina - na koniec nie zauważyłem, by stewardessa żegnała pasażerów czekoladowym sercem. W rejsie powrotnym pudełko czekoladek leżało na siedzeniu w pierwszym rzędzie. Szkoda, ze taka linia miałaby zbankrutować.

Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 4 września 2017

Opóźnienie było 3-godzinne. Nikt nas nie poinformował, jaki jest powód opóźnienia. Sam lot przebiegł już przyjemnie.

1  Dziękujemy, wiernikosia
Zrecenzowano 1 września 2017

Jest mi przykro że właśnie te linie bankrutują.Bardzo miło i przyjemnie się z nimi podróżowało .Miła obsługa i dobre posiłki.

• Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu (Wi-Fi, telewizja, filmy)
Dziękujemy, Krzysztof D