“Linie nie zasługują na bankructwo”
air berlin [no longer operating] — recenzja - ZAMKNIĘTE

Zrecenzowano 14 września 2017

Lot nie był opóźniony, ponieważ był to pierwszy rejs poranny, załoga przyjechała prosto z hotelu. Samolot - Bombardier - czysty, załoga uśmiechnięta. Serwis poprawny. W odstępstwie od poprzednich lotów Air Berlina - na koniec nie zauważyłem, by stewardessa żegnała pasażerów czekoladowym sercem. W rejsie powrotnym pudełko czekoladek leżało na siedzeniu w pierwszym rzędzie. Szkoda, ze taka linia miałaby zbankrutować.

Termin podróży: wrzesień 2017
Dziękujemy, Andrzej R
  • Więcej języków

Zrecenzowano 4 września 2017

Opóźnienie było 3-godzinne. Nikt nas nie poinformował, jaki jest powód opóźnienia. Sam lot przebiegł już przyjemnie.

Termin podróży: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, wiernikosia
Zrecenzowano 1 września 2017

Jest mi przykro że właśnie te linie bankrutują.Bardzo miło i przyjemnie się z nimi podróżowało .Miła obsługa i dobre posiłki.

Termin podróży: maj 2017
Dziękujemy, Krzysztof D
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017

Uprzejmy i bardzo pomocny personel, co było istotne zwłaszcza przy dalekiej podróży z malutkim dzieckiem. Bez problemu mogliśmy otrzymać miejsca XXL z koszem dla niemowląt. Smaczne i różnorodne posiłki, wygodne fotele. Duży wybór filmów i muzyki. Samolot przez cały czas trwania lotu był utrzymany w czystości.

Termin podróży: czerwiec 2017
Dziękujemy, Neri_SW
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Linie oferują bilety w dobrych cenach, tylko trzeba poszukać. Miła obsługa (podróżowaliśmy z bardzo energiczną trzylatką), lot był opóźniony bo hamulec przymarzł i czekaliśmy na płycie jakieś 40 minut :) powrót bezproblemowy.

Termin podróży: grudzień 2016
Dziękujemy, Dom_Zielony_Ogrod