“Lot Warszawa-Hawana”
Air France — recenzja

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Znakomity katering,informacja bezbłędna nawet dla osób kompletnie nie znających języka obcego-jedyny mankament to brak informacji o dwóch niezależnych miejscach odbioru bagażu na lotnisku w Hawanie przy przylocie.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, 10marekg
  • Więcej języków

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Lot Air France jak zawsze pierwsza klasa ale lotnisko z którego leciałem to jakieś nieporozumienie. Leciałem z Warszawy - stolica, a lotnisko jak w jakimś nieporozumienie. Oznaczenia niespójne i nie pomagające a raczej wprowadzające w błąd. Obsługa niegrzeczna i nie udzielająca informacji bo zapewne nic nie wiedząca.Duchota a strefa bezpieczeństwa to jakaś kpina. ie piszę o szczegółach żeby nie ułatwiać sprawy ludziom zainteresowanym sforsowaniem tej "strefy bezpieczeństwa".

Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Od urodzenia jestem wegetarianką, ja i cała moja rodzina.
Gdy wybrałam się w lot poprosiłam stiułardese o danie wegetariańskie a stiułardese na ten tekst patrzyła na mnie i powieziała:
-THIS MEAL IS NOT MEAT(to danie jest bez mięsa)- i poszła dalej.
Wzięłam kęs czegoś co wyglądało jak podłużne ciastko(dosłownie!)
Musiałam wypluć okazało się to parówką. Nasza rodzinna tradycja została przełmana przez linie China Eastern.
Nie zostałam nawet przeproszona!
Nie polecam !!!!

Dziękujemy, MilusinskaA
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Znakomity katering,punktualność,profesjonaność na każdym etapie,Dobrze zorganizowana przesiadka w Paryżu na samolot szerokokadłubowy,Jedyna uwaga ale to raczej do lotniska w Hawanie-brak precyzyjnej informacji o dwóch punktach odbioru bagażu tj dwóch taśmociągach,nie wiadomo,który obserwować.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, 10marekg
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Latałem już różnymi liniami ale od jakiegoś czasu korzystam tylko z Air France i latam tylko na CDG. Wysoka jakość usług, przemiła kompetentna obsługa i wspaniałe jedzenie w samolocie. Strefa biznes na lotnisku CDG wyjątkowa.
I jeszcze jeden szczegół piloci Air France lądują tak, że nawet nie czuje się przyziemienia. Takiej umiejętności brak tym z Lufthansy i Ryanaira którzy walą w płytę lotniska jakby im za to dodatkowo płacili.

1  Dziękujemy, Andrzej K