“Najgorsze linie jakimi latałam.”
Air China — recenzja

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Korzystałam z tych lini kilkukrotnie m.in na trasie Frankfurt nad Menem - Pekin- Manila, Warszawa-Pekin- Bangkok ale nigdy więcej. Samoloty stare, słabo wyposażone, monitory nie działają. Załoga też nie ogarnięta, słabo mówiąca po angielsku. Podczas posiłku wybrałam omlet, dostałam ryż kiedy poprosiłam o zmianę, stawerdessa mnie olała, a druga zrobiła minę i w końcu wymieniła. Kolejna sytuacja na innej trasie mąż poprosił o piwo do posiłku, usłyszał ze piwo sie skończyło. Takich przykładów jest mnóstwo, załoga jest po prostu nieuprzejma. Wiele osób ma takie spostrzeżenia. Jak mozna stroic miny do klienta? Chyba, że to jakis chinski zwyczaj? A na dokładkę zgubili bagaze... Wolę dopłacić i lecieć z porządnym przewoznikiem.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, Maaadziulka

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Lecieliśmy spokojnie - dolecieliśmy o czasie. Bez zastrzeżeń i tyle.
Samolot do Pekinu (i powrotny tak samo) - dość stary i zużyty, wewnętrzny Pekin-Kanton nowiutki i czysty. Podobnie Hongkong-Pekin.
W długim locie - niezbyt wygodnie, niedziałający system rozrywki pokładowej, b. słabe jedzenie i picie. Obsługa miła ale nieporadna (pierwszy raz w pracy?). Znajomość angielskiego b. słabo.
Komentarz mojej partnerki: możemy z nimi latać ale następnym razem biorę kanapki ;-)

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, wildey2016
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Caly lot bez zaklocen, punktualny, jedzenie ok. Ale nie nalezy uzywac do przykrywania kocy pokladowych, jezeli ma sie jasne ubranie. Pozostawiaja granatowy pyl.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, bandarekberlin
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Samolot 777 okazał się dosyć zaniedbany. Polka na jedzenie odpadla po rozlozeniu. Obsluga mila, pomocna Jedzenie bez rewelacji. Predkosc przelotowa niska (dluzszy lot niz u konkurencji. W nocy do picia podawana tylko ciepla woda.

Termin podróży: październik 2018
Dziękujemy, marcingre
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Slabo,bardzo slabo-pod wzgledem wygody,posilku i wejscia na poklad-miejsce do siedzenia bardzo niewygodne.

Termin podróży: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Tomasz C