“solidnie i profesjonalnie”
Aeroflot — recenzja

Obsługa samego lotu bez fajerwerków, ale też bez zastrzeżeń. Profesjonalnie, czysto, duże poczucie bezpieczeństwa. Na samym lotnisku Sheremyetyevo haos, brak jakiejkolwiek informacji o odwołanych kilku (!) ostatnich połączeniach kolejki kolejowej do centrum miasta - tłum podróżnycvh z bagażami na darmo przemierzający kilometry po lotnisku z bagażami...

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Waldeco
  • Więcej języków

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Latam od 16 lat roznymi liniami, moj pierwszy i ostatni raz AEROFLOTEM ta linia to porazka . Pani na lotnisku stwierdzila ze lecac tranzytem potrzebujemy vizy do rosji , po trwajacej 25 min. wymianie zdan w koncu nas puscili,lecz popsulo nam wszystkim humory na starcie naszej podrozy, nieuprzejmy personel, monitory nie dzialaly pierwszy raz sie spotkalam ze na pokladzie nie bylo dostepnych alkoholi, wogole ich menu w porownaniu do innych linii jest bardzo ubogie. NIGDY WIECEJ

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, OLIVIA20081
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Bardzo polecam linie lotnicze Aeroflot. Lot bardzo przyjemny, obsługa miła, chętna do pomocy. Posiłki bardzo dobre. Nie było problemu z bagażem. Przesiadkę miałam w Moskwie, gdzie jdynym minusem było to ze trzeba było przejść całe lotnisko wiec ledwo się wyrobiłam :)Poza tym wszystko super.

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, pannaanna28
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorsza linia jaka kiedykolwiek lecialam. Obsluga klienta na najnizszym poziomie. Po przylocie na miejsce docelowe okazalo sie, ze nie doleciala moja walizka. Nie polecam!

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, martynkaaa
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dzięki tej lini lotniczej pokonałem strach przed lataniem. Czyste samoloty, świetna i miła obsługaoraz punktualność.

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, wojsch