“Dobre wrażenia”
Aeroflot — recenzja

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Bardzo dobry posiłek, obsługa uprzejma, całkiem wygodne fotele, choć niewiele miejsca na nogi. Przyjemny lot

1  Dziękujemy, Margarita K
  • Więcej języków

Zrecenzowano 21 czerwca 2017

Lot niedrogi. Posiłki w normie klasy ekonomicznej. Pryncypialny personel pokładowy, ale nie przekraczał granicy arogancji. Duży bagaż - na całej trasie. Najsłabszy punkt - przesiadka w Moskwie. Szeremietiewo nie daje możliwości normalnego przeczekania cca 4 godzin, ale kto czekał ten wie.
Warto zrobić check-in przez internet. Bez dopłaty można wybrać miejsce i kolejka do drop in zdecydowanie mniejsza niż do check-in.

Dziękujemy, Sansconservateur
Zrecenzowano 23 maja 2017

Znaczne obniżenie lotu, na przestrzeni ostatnich lat. No cóż, należy żyć wspomnieniami. Poziom serwisu na pokładzie różni się od tego, jaki można spotkać na pokładzie PLL LOT tym, że można otrzymać bezpłatnie kanapkę. Miłe stewardesy. Jak wszędzie.

Dziękujemy, Janusz K
Zrecenzowano 4 maja 2017

Lot na który mieliśmy bilet - został odwołany. Szczęśliwie, że operator, który pośredniczył w zakupie biletów uprzedził nas telefonicznie o zmianach. Inaczej mocno zaskoczeni o wczesnej godzinie porannej spędzilibyśmy wiele godzin na lotnisku. Wyjaśnień dlaczego odwołano lot - nie było. Przebukowanie biletów - pozostawiono pasażerom, poprzez odesłanie ich do okienka numer 1 a dalej róbcie co chcecie ;-(. Super nieprzyjemna i stresująca sytuacja.

Dziękujemy, Jolanta1971
Zrecenzowano 1 maja 2017

Pierwszy raz leciałem z Aerofłotem i jestem pozytywnie zaskoczony. Standard obsługi jest na prawdę wysoki. Nikt z obsługi nie grymasi, pełen profesjonalizm a Rosjanie potrafią wymagać moim zdaniem więcej niż inne nacje. Gdy na koniec leciałem Lotem to poczułem się jak w taniej linii..

Dziękujemy, Marek O