“Świetne linie”
Aegean Airlines — recenzja

Zrecenzowano 12 grudnia 2017

Bardzo dobre linie greckie, nie drogie. W cenie darmowe posiłki i napoje, czyste samoloty, w miarę młode. Bardzo miła obsługa. Uwielbiam latać Aegean.

Dziękujemy, Sebastian D

Zrecenzowano 6 grudnia 2017

bardzo udany lot, o dziwo dużo miejsca na nogi a z racji tego, że jestem wysoki to bardzo ważna dla mnie rzecz, miła obsługa

Dziękujemy, Korwin1970
Zrecenzowano 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowa linia lotnicza Samoloty już nie są najnowsze (airbus A320)ale tez nie jest najgorzej Obsługa miła i pomocna W Samolocie podczas lotu włączone monitorkiem które pokazują przebieg trasy i wszystkie dane Na wielki plus linie Aegean serwują ciepłe posiłki za darmo Jest to już chyba ostatnia linia z tych tańszych które na tak krótkich trasach podają ciepłe posiłki Start i lądowanie bez problemów Start i lądowanie o czasie

Dziękujemy, rafaelc0rp
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Mój pierwszy lot tymi liniami i byłam bardzo zaskoczona przemiłą obsługą i ciepłym posiłkiem pomimo krótkiego lotu.Stewardesy rozdawały dzieciom kolorowanki , więc dzieci miały zajęcie.Polecam wszystkim te linie , będziecie zadowoleni.

1  Dziękujemy, asialinin
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

przemila obsluga ..panie sympatyczne pomomocne mimo krotkiego lotu podany cieply posilek ..smaczny ,,naprawde warto....

1  Dziękujemy, edyta t