“Linie lotnicze”
Pegasus Airlines — recenzja

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Co do lotu ok szkoda że nie ma nawet wody darmowej mogli by doliczać do ceny biletu.Uszkodzili mi bagaż wszystkie kółka urwane czekam na odszkodowanie już miesiąc mają problem z wypłatą 100zl za uszkodzony bagaż za to wakacje super

Termin podróży: lipiec 2019
Dziękujemy, Mkriss

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Rejs Amsterdam Sabiha Gokchen w Istambule - 3 godziny. Żadnego bezpłatnego serwisu pokładowego. Miła, ładna obsługa, czyste toalety. Następnego dnia leciałem na trasie krajowej Istambuł Sivas i po pięciu dniach powrót. Wszystkie rejsy o czasie. Bez zarzutów. Podczas zakupu biletów można wybrać i zapłacić za posiłek na pokładzie. Podczas rejsu dostępność napojów za opłatą. Nie jest źle.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Straszne linie lotnicze! Nie dostaniesz na pokładzie nawet wody, możesz sobie najwyżej kupić snacki. Samolot się spóźnił i nie poczekano na mnie, chociaż widzieli w systemie ze mam check-in i ze ich własny lot się spóźnia. To było tylko 10 minut i polecieli beze mnie. Na lotnisku czekałam godzinę żeby ktoś łaskawie przyszedł do biura i zajął się zmiana rezerwacji. Odsyłali mnie tam i z powrotem. Oprócz mnie czekało jeszcze 10 wściekłych pasażerów. Obsługa wzruszala tylko ramionami i dopiero po mojej głośnej interwencji łaskawie zaprowadzili mnie do biura i zmienili lot. Nigdy nie korzystaj z tych linii!

Termin podróży: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Aga P
Zrecenzowano 10 października 2018

Super linie Punktualne sumienne Obsługa komfortowa Polecam Drugi lot wykonałem z Stambułu do Izmiru Również pod każdym względem fenomenalny POLECAM!!!

Termin podróży: październik 2018
    • Rozrywka w trakcie lotu
Dziękujemy, Marek Teresa H
Zrecenzowano 21 września 2018

Lot Waw- Antalya i powrót. W jedną stronę z poślizgiem ok. 2 h. Miła obsługa. Miejsca na nogi niewiele ale nie jest najgorzej. Pomijając opóźnienie lot całkiem przyjemny. Możliwość sprawdzenia przebiegu trasy i aktualnego położenia na monitorach

Termin podróży: maj 2018
    • Rozrywka w trakcie lotu