“nielot”
Pegasus Airlines — recenzja

Zrecenzowano 1 stycznia 2018

odwolali nam lot z powodu snieznej zawieruchy nad Istanbulem,ale nikt nas o tym nie poinformowal,duze opoznienia,kilkugodzinne,obsluga naziemna nieuchwytna,a telefoniczna ciagle zajeta,nie polecam

Dziękujemy, Adam Z

Zrecenzowano 28 grudnia 2017

Szybko, sprawnie, miło. Podczas lotu możliwość monitorowania aktualnego położenia. Pomocna i uśmiechnięta załoga.

Dziękujemy, Marzena K
Zrecenzowano 6 grudnia 2017

Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. Cena lotu była niesamowicie niska (ok 100zl), a w tej cenie można było nadać bagaż do 15kg oraz wziąć bagaż podręczny. Komfort, czystość - wszystko w najlepszym porządku ;)

Dziękujemy, wlodarczykk24
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta linia. Szkoda, że nie latają do Polski. Poziom cen - zadowalający; poziom obsługi - nie odbiega od tego w droższych liniach.

Dziękujemy, Giovanka_W
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

W tym roku pierwszy raz leciałam turecką linią lotniczą Pegasus. Trochę się bałam tego lotu, gdyż wiele recenzji w internecie jest negatywnych. A ja na dodatek leciałam z moim psem.
Jedyny problem pojawił się na lotnisku przy odprawie. Pani nie mogła znaleźć w programie rezerwacji mojego psa. Dzięki Bogu nie było innych zwierząt na pokładzie i mój piesek został na miejscu zameldowany. Następnym razem poproszę o pisemne potwierdzenie rezerwacji psa.
Samolot był czysty. Jedzenie i picie nie było za darmo, ale można było je kupić. To mi nie przeszkadzało. Dla mnie był ważniejszy tani bilet niż jedzenie w samolocie.
Obsługa była bardzo miła i pomocna. I panie stewardesy chyba bardzo lubią pieski, bo mojego co i rusz głaskały. Samolot wystartował i doleciał punktualnie.
Ja nie mogę powiedzieć nic negatywnego o Pegasus Airline. Polecam ją wszystkim.

Dziękujemy, Miauczek