“przyjazna linia lotnicza”
Pegasus Airlines — recenzja

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta linia. Szkoda, że nie latają do Polski. Poziom cen - zadowalający; poziom obsługi - nie odbiega od tego w droższych liniach.

Dziękujemy, Giovanka_W

Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

W tym roku pierwszy raz leciałam turecką linią lotniczą Pegasus. Trochę się bałam tego lotu, gdyż wiele recenzji w internecie jest negatywnych. A ja na dodatek leciałam z moim psem.
Jedyny problem pojawił się na lotnisku przy odprawie. Pani nie mogła znaleźć w programie rezerwacji mojego psa. Dzięki Bogu nie było innych zwierząt na pokładzie i mój piesek został na miejscu zameldowany. Następnym razem poproszę o pisemne potwierdzenie rezerwacji psa.
Samolot był czysty. Jedzenie i picie nie było za darmo, ale można było je kupić. To mi nie przeszkadzało. Dla mnie był ważniejszy tani bilet niż jedzenie w samolocie.
Obsługa była bardzo miła i pomocna. I panie stewardesy chyba bardzo lubią pieski, bo mojego co i rusz głaskały. Samolot wystartował i doleciał punktualnie.
Ja nie mogę powiedzieć nic negatywnego o Pegasus Airline. Polecam ją wszystkim.

Dziękujemy, Miauczek
Zrecenzowano 1 stycznia 2017

Moim zdaniem jest to jeden z lepszych przewoźników lotniczych. Bardzo dobry personel pokładowy, dbający o podróżnego. Bardzo smaczne posiłki w niskich cenach

Dziękujemy, Przemeka85
Zrecenzowano 8 listopada 2016

Swietna obsluga i bardzo dbajacy onrodzinyz dziecmi. Wszedzie pierwszenstwo bez dodatkowych oplat:) Wspanialy pilot lot spokojny i plynny.

Dziękujemy, Beata35
Zrecenzowano 23 października 2016

Lot bardzo przyjemny. Korzystaliśmy z tych linii już 4 razy i za każdym razem wszystko w porządku. Jedynie do czego moglibyśmy się przyczepić to brak komunikatów w języku angielskim. Nie wiedzieliśmy co pilot do nas mówi :( Bo mówił najprawdopodobniej po turecku. Nie chcę myśleć jak by to wyglądało gdyby zdarzyła się jakaś nieprzewidziana sytuacja. I ludzie zaczęli by panikować. Aczkolwiek kilka stewardes chyba mówiło po ang.

Dziękujemy, observatorka