“Waro latać z Thomas Cook”
Thomas Cook Airlines (UK) [no longer operating] — recenzja - ZAMKNIĘTE

Zrecenzowano 9 września 2019

Leciałem już kilka razy z tymi liniamy i nie miałem żadnych problemów. Polecam miła obsłóga. Samoloty wygodne. A co najważniejsze za każdym razem miałem nadbagarz do okolo 3 kilo i nie ma problemów z wejsciem na pokład.

Termin podróży: maj 2019
    • Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, gask12

Zrecenzowano 9 lipca 2019

Bardzo przyjemny lot i obsluga bardzo pomocna na lotnisku jak i w samolocie szczerze polecamy pozdrawiam

Termin podróży: luty 2019
Dziękujemy, Robert Anna Ś
Zrecenzowano 17 maja 2019

Odprawa internetowa to tragedia, strona mało czytelna, odprawa tylko 24 godz przed odlotem a w dodatku co najgorsze zapłaciliśmy za wybór miejsca 2 x po 13 funtów ( co już wogóle jest bardzo drogo w porównaniu z innymi przewożnikami gdzie płaciłem po 4 do 6 funtów), a miejsca i tak przydzielili nam inne. Na bilecie nie ma informacji o bagażu rejestrowalnym który wykupiłem więc nawet nie wiem czy będe mógł go zabrać.
Dodatkowo przy odprawie z automatu zmieniają datę urodzenia, więc jak ktoś nie zauważy i nie poprawi to ma spory kłopot.

Termin podróży: maj 2019
    • Posiłki i napoje
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, npjakispodroznik
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz leciałam linią Thomas Cook z Manchester do Teneryfa. To był mój pierwszy i ostatni raz! Mieliśmy 1,5 opóźnienia startu, bo załoga twierdziła że jest o dwóch pasażerów za dużo na pokładzie. Liczyli, liczyli i jeszcze raz liczyli i nie mogli się doliczyć. Świadczy o tym jak kompetentny i mądry pracuje tam personel. Poprostu brak słów! Jak na 4,5 godziny lotu samolot ma bardzo mało miejsca na nogi i jakiekolwiek swobodne ruchy. Porażka! Jak sardynki w puszce ludzie scisnieci tyle godzin.To nie jest odpowiedni samolot jak na takie długie trasy. A osoba większych rozmiarów to wogole nie zmieści się żeby usiąść w tych ciasnych siedzeniach. Nie polecam tej linii nikomu!

Termin podróży: grudzień 2018
Dziękujemy, justynka_100
Zrecenzowano 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Linie spoko. Zapomnij że wniesiesz alk na pokład. Obwąchają nawet twoje Nestee i Cole. Możesz pić na umór ale kupując w samolocie więc nie chodzi tu o awantury czy bezpieczeństwo. Perfidny biznes i tyle. Obsługa nie zawsze miła.

Termin podróży: wrzesień 2018
Dziękujemy, MrSimNI