“Niezapomniany lot”
Air Cairo — recenzja

Zrecenzowano 10 września 2019

Lot jak po kartoflisku. Pomścili się strasznie na bagażu, walizka totalnie zniszczona, po zgłoszonej reklamacji linie w ogóle się nie odzywają. Fotele niewygodne.

Termin podróży: maj 2019
Dziękujemy, olgierdwas

Zrecenzowano 9 września 2019

Przyjemny lot, bardzo miły i życzliwy personel. NA pokładzie (w cenie)catering.
Jedyny minus to sam samolot. Mąż i większość Panów nogi musieli trzymać w przejściu, przy prawie 5 godzinnym locie jest to duzy dyskomfort.

Termin podróży: wrzesień 2019
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, magdamdm
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lecielismy pierwszy raz egipskimi liniami lotniczymi i jesteśmy miłe zaskoczenie. Lot bardzo spokojny, miła obsługa w trakcie otrzymaliśmy obiad, kawkę zimne napoje. Wszystko bez dodatkowych kosztów. Polecam

Dziękujemy, joannabN1494XQ
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Może maszyna nie wyglądała za dobrze, ale lot był spokojny, dało się wytrzymać te 4 godziny, miłym zaskoczeniem było podanie obiadu. Personel, miły, pomocny. Nie trzęsło.

• Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, 549sabin
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Najlepsze linie jakimi leciałam z mężem do Egiptu (a byliśmy już 4 razy). Obsługa bardzo miła, w samolocie porządek i co najlepsze, pierwszy raz zdarzyło nam się aby w cenie biletu był posiłek. Było to naprawdę miłe zaskoczenie :) Ciepły obiad oraz ciasno i kawa lub inne napoje, co kto wolał. Na prawdę z czystym sumieniem polecam!!

Dziękujemy, Patrycja J