“Bardzo spokojne 4 godziny w przestworzach”
Air Cairo — recenzja

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lecielismy pierwszy raz egipskimi liniami lotniczymi i jesteśmy miłe zaskoczenie. Lot bardzo spokojny, miła obsługa w trakcie otrzymaliśmy obiad, kawkę zimne napoje. Wszystko bez dodatkowych kosztów. Polecam

Dziękujemy, joannabN1494XQ

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Może maszyna nie wyglądała za dobrze, ale lot był spokojny, dało się wytrzymać te 4 godziny, miłym zaskoczeniem było podanie obiadu. Personel, miły, pomocny. Nie trzęsło.

Dziękujemy, 549sabin
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Najlepsze linie jakimi leciałam z mężem do Egiptu (a byliśmy już 4 razy). Obsługa bardzo miła, w samolocie porządek i co najlepsze, pierwszy raz zdarzyło nam się aby w cenie biletu był posiłek. Było to naprawdę miłe zaskoczenie :) Ciepły obiad oraz ciasno i kawa lub inne napoje, co kto wolał. Na prawdę z czystym sumieniem polecam!!

Dziękujemy, Patrycja J
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo udana podróż. Załoga przywiazywała wagę do obsługii pasazerów. W trakcie lotu podano posiłek i napoje. Polecam.

Dziękujemy, 77Monique77
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Nigdy w zadnym samolocie nie doswiadczylam czegos takiego, panowal tak okropny brud , ze az strach siadac na fotelu, Resztki jedzenia na fotelach i podlodze , sciany kabiny opryskane roznymi napojami czy czyms w tym stylu. Przed wejsciem do samolotu pasazerowie dostali butelke wody i to wszystko. Obsluga arogancka skladajaca sie z umalowanych pseudo ksiezniczek i kiepskich macho.

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, Juny1980