“Nie było tak źle!”
Tailwind Airlines — recenzja

Zrecenzowano 13 września 2019

Po przeczytaniu opini byłam bardzo źle nastawiona tym bardziej że był to mój pierwszy lot.. Samotny faktycznie bardzo stare, hałas w środku niezbyt czysto i można wiele jeszcze wyliczać ale są to tanie linie lotnicze i to jeszcze czartery więc nie oczekujmy cudów. Lot w obie strony przebiegł bardzo dobrze, obsługa uśmiechnięta i pomocna, ciepły posiłek, żadnego opóźnienia wszystko na czas! Polecam. Na krótkie dystanse dają radę :)

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, dariaipiter

Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Latałam już różnymi liniami czarterowymi i wsiadając do samolotu linii Tailwind poczułam lekkie rozczarowanie. Wnętrze samolotu stare, zużyte, miejscami brudne. Fotele niewygodne z zacinającymi się podłokietnikami. Na plus natomiast obsługa pokładowa - pomocna i bardzo miła. W cenie rejsu otrzymaliśmy ciepły posiłek z deserem, gorące i zimne napoje. Oceniam na trzy gwiazdki, gdyby popracowano nad wnętrzem byłoby lepiej.

Termin podróży: czerwiec 2019
Dziękujemy, Patrycja B
Zrecenzowano 4 stycznia 2019

Ogolnie wrazenia pozytywne ale tez szalu nie bylo. Stare samoloty z mocno juz wysluzonymi fotelami, cala droge czuc bylo zapach paliwa. Na plus mila obsluga oraz catering w postaci kanapki i wody. Loty o czasie.

Termin podróży: czerwiec 2018
    • Posiłki i napoje