“to nie eliner”
Onur Air — recenzja

lot z Warszawy do Bodrum samolotem starym, ciasnym przy każdej próbie wstania uderzało się w fotel poprzedni.
Lot powrotny odbył się już samolotem trochę nowocześniejszym, z lepszymi fotelami, jednak miejsca było bardzo mało. Za to muszę powiedzieć,że pilot z którym wracałam 16 września 2019 r. był fenomenalny- nie czuło się kiedy startował ani kiedy lądował.

Dziękujemy, Iza B

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że można w dzisiejszych czasach, transportować pasażerów w takich warunkach. Zaczynając od początku, to firma Airbus powinna zostać oskarżona o znęcanie się nad pasażerami, że wyprodukowała to "coś" /czyli a 320/ jako samolot pasażerski. Miejsca na nogi jest tyle samo co na tylnym siedzeniu Fiata 126p. Czyli możesz tam zainstalować swoją kończynę dolną i nic po za tym. DRAMAT!
Następna sprawa to brak sprawnej klimatyzacji, lub oszczędność recenzowanej linii lotniczej. DRAMAT!
Kolejna kwestia, to stopniowy brak świeżego powietrza, a co za tym idzie tlenu, więc coraz trudniej się oddycha. DRAMAT!
Następny fakt, to samoloty są tak wyeksploatowane i brudne, że człowieka najpierw ogarnia strach, czy aby ten złom wystartuje, potem czy doleci, a na końcu obrzydzenie. DRAMAT!
Szczerze ostrzegam Wszystkich przed tymi liniami lotniczymi.
Kończąc moją recenzję, napiszę tylko to, że gdy po prawie trzech godzinach męki, wydostałem się z objęć tych linii lotniczych, to chciałem pocałować ziemię.
Pozdrawiam.

Dziękujemy, Belzi76

Sprawny załadunek bagażu w obie strony, profesjonalna obsługa, odlot prawie co do minuty w obie strony, przelot jak w rozkładzie, w samolocie cicho, wszystko jak należy, za wyjątkiem ZBYT MAŁEJ ODLEGŁOŚCI pomiędzy rzędami siedzeń. Podobno za dopłatą można skorzystać z większej przestrzeni dla nóg, w standardzie przy wzroście 180 cały czas siedzi się albo w szerokim rozkroku albo z cyrkowo podwiniętymi pod siedzenie nogami. Przy większym wzroście należy nogi wystawić w korytarzyk centralny. Jakoś 3 godziny wytrzymałem ale to koszmar. Reszta OK. Łagodne lądowania i starty. Personel nie mówi po polsku, w komunikatach turecki i angielski. Za tę odległość siedzeń ująłem gwiazdkę.

Dziękujemy, _miroslawnowak

Bardzo słaba linia lotnicza nawet jak na standardy czarterów wycieczkowych. Samoloty bardzo brudne i w kiepskim stanie. Wnętrza bardzo poniszczone, nawet gazetka pokładowa. Miejsca na nogi mało ale chyba podobnie jak w innych liniach, dla osoby ok. 180 cm ok ale dla wyższej lot może być już katorgą. Jedzenie na pokładzie bardzo słabe a ceny wysokie 5 euro za kanapkę czy piwo. Na plus jest brak podczas lotu "obwoźnego sklepiku", który przez cały lot oferuje perfumy, zegarki itd. Obsługa mówi ledwo po angielsku.

Przed wylotem szukałem informacji na temat sprzedaży bezcłowej na pokładzie i nic nie znalazłem więc dla zainteresowanych napiszę kilka słów. Teoretycznie istnieje, natomiast podczas naszej podroży ( w obie strony) nie była prowadzona. W ofercie a przynajmniej w gazetce pokładowej można znaleźć ofertę perfum, kosmetyków, zegarków, gadżetów, alkoholi (mały wybór zachodnich alkoholi) i papierosów (tylko lokalne Tureckie, brak Marlboro, LM itd.). Ceny wysokie.

Dziękujemy, 646maciejm

Linie lotnicze czyste, obsługa bardzo uprzejma, lot spokojny ale niestety dużo tracą na notorycznych spóźnieniach (ostatni lot opóźniony o 3 godziny, bez podania przyczyny). Ponadto w związku ze spóźnieniami częstują na lotnisku wodą, ale tylko wybrane kraje. Mimo, że nasz lot był najbardziej opóźniony, to napoje zapewniono pasażerom tych linii, ale z innych Państw (z tego co pamiętam byli to Litwini i Rosjanie) i już nie o tę wodę chodzi, ale o zasadę. Podróżując jednak do Turcji, jest to jedna z najczęściej dostępnych linii lotniczych.

Termin podróży: kwiecień 2019
Dziękujemy, SZALONA1