“Cofnięty w czasie”
Onur Air — recenzja

Lot w obie strony, o ile powrót można uznać za lot udany i standard minimum był zachowany to lot z Warszawy uważam za katastrofę. Samolot wyglądał jakby pochodził z epoki kamienia łupanego. W środku wszystko był odstające, posklejane, stare i zapach nie był najlepszy. Dopuszczenie takiego złomu do lotu to skandal. Nigdy więcej nie polecę tymi liniami.

• Posiłki i napoje
Dziękujemy, Sir C

Lot był szybki i przebiegał bez problemów,brak cateringu ale przelot jest zbyt krótki,fotele wygodne,czystość zachowana,miła obsługa,świetne lądowanie.

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lot opóźniony o dwie godziny, obsługa całkiem miła. Samolot Airbus A320 wiekowy, słabo posprzątany, fotele wytarte, mało wygodne, trafiłem akurat na siedzenie w którym nie działały pasy bezpieczeństwa. Był to lot czarterowy także cieżko wymagać luksusów, jeśli natomiast ktoś będzie chciał latać tą linia po Turcji to odradzam.

Dziękujemy, Usu25
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Naczytałem się złych opinii a tu miła niespodzianka. Naprawdę samoloty wyglądają świeżo. Czystość w środku nie idealna, ale nie gorsza niż u konkurencji. Na dzień dobry poczęstunek cukierkiem. Obsługa Turecka. Lot bez kłopotu. Miejsce na nogi wystarczające. Mały minusik to brak możliwości płacenia kartą na pokładzie. Ale poza tym naprawdę OK.

Dziękujemy, Rafal87408
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Naczytałem się złych opinii na temat tych linii lotniczych i obleciał mnie niczym nieuzasadniony strach. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. 25-07 (8Q756) lot z Gdańska do Bodrum przebiegał bardzo spokojnie. Lot 8Q755 w dniu 01.08.2019 był z przygodami bo praktycznie na całej trasie do Polski były burze, które piloci bardzo sprawni omijali. Niestety nie ma jeszcze gotowych systemów, które ostrzegałyby pilotów o turbulencjach czystego nieba. Doświadczenie całej załogi uchroniło pasażerów przed obrażeniami lub kalectwem. Samolot wpadł w obszar silnych turbulencji (kilka silnych bocznych uderzeń wiatru a później opadanie przez 2-3 sekundy). Jak dla mnie super załoga. Turecka szkoła pilotażu różni się nieco od europejskiej ale to nie oznacza, że jest mniej bezpieczna. Miejsca na nogi wystarczająco (mam 181 cm wzrostu i miałem jakieś 4-5 cm zapasu do następnego fotela). Jedyna niedogodność to brak możliwości zapłacenia kartą za produkty z wózka. Co do spóźnień to się nie wypowiem bo ich po prostu nie było.

• Posiłki i napoje
Dziękujemy, Marcin R