“Tragedia”
Corendon Airlines — recenzja

Zrecenzowano 4 września 2019

Leciałem w dwie strony z Warszawy do trucji smród w samolocie nie dowytrzymania jakby się wchodziło do śmietnika, masakra nie polecam

Termin podróży: wrzesień 2019
Dziękujemy, Waryfakovkru

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Lot w miłej atmosferze. Samoloty punktualne i na miejscu zawsze są jakieś pół godziny wcześniej! Wnętrza samolotów są zadbane. Sky bar.

Termin podróży: sierpień 2019
Dziękujemy, x-oposik
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Mila obsuga,wszystko przebieglo pomyslnie,samoloty czyste i zadbane.Serwis w samolocie rowniez dobry,polecam :)

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta
    • Posiłki i napoje
    • Miejsce na nogi
    • Rozrywka w trakcie lotu
    • Stosunek ceny do jakości
    • Odprawa i wejście na pokład
Dziękujemy, KINIA21
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Bez niespodzianek, lot przyjemny, obsługa miła i pomocna. Jedynym minusem dla niektórych była niepolskojęzyczna obsługa.

Dziękujemy, Leszek S
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny lot uprzejma obsługa natomiast jedyny minus którego nie mogę ominąć jest fakt ze samolot był dosyć głośny w porównaniu do konkurencji. Poza tym mogę śmiało polecić oraz zapewnić ze corendon jest dobrą linią lotnicza.

• Poziom komfortu foteli
    • Obsługa klienta