“Problem z”
LATAM Airlines — recenzja

W marcu zapłaciłam podwojną kwotę za bagaż - za zadnym razem nie zostało to dodane do mojego biletu (mimo zgłoszenia tego do obsługi klienta - dostałam informacje, że sprawa jest na etapie rozwiązywania i postarają się to naprawić do wylotu do Brazylii). Mimo to musiałam zapłacił 3 raz za ten sam bagaż na lotnisku w Paryżu!. Mimo upływu kilku miesięcy, kontaktu z customer service pieniądze nadal nie zostały przesłane na moje konto. Na ostatni mail z sierpnia od miesiąca nie dostałam odpowiedzi.

Termin podróży: marzec 2019
Dziękujemy, Warszawa111111
  • Więcej języków

Zrecenzowano 29 maja 2018

Polecam lot do Amazonii do miasta Iquitos w peruwiańskiej części dżungli. Polecam nie dla samego lotu, ale dla doznania wspaniałych wrażeń z pobytu w Iquitos, w dżungli i na rozlewiskach Amazonii i Itayi. Lot krótki, ok. 1,5 godz. Leci się w dzień więc można podziwiać z góry Andy i dżunglę z wijącą się Amazonką i dopływami. Niestety obsługa pod pretekstem, że będą turbulencje, których nie było nie poczęstowala napojami.

Termin podróży: styczeń 2018
Dziękujemy, Bigzbig9
Zrecenzowano 29 maja 2018

Polecam loty liniami Latam na trasie JFK - Lima. Połączenia są bezpośrednie, jest dużo lotów, więc samoloty nie są załadowane na maksa. Ja miałem obok dwa siedzenia wolne więc mogłem się przespać na leżąco. Samoloty są nowe i czyściutkie, obsługa miła, posiłki naprawdę dobre.

Termin podróży: styczeń 2018
Dziękujemy, Bigzbig9
Zrecenzowano 20 marca 2018

.Mój samolot opóżnił się ponad 7 godzin.Zamiast o godz.06.00 wystartowaliśmy o 13.20.Kapitan wielokrotnie przepraszał,ale czas został stracony.
Również wyznaczenie miejsca w ostatnim rzędzie nie należy do komfortowych/a takie dostałam w obie strony/
Natomiast lot był niemal konfortowy.Wygodny,nowoczesny samolot,pracowita załoga dbająca o pasażerów,czystość na pokładzie i w toaletach.Dobre menu.Świetny zestaw filmów.

Termin podróży: marzec 2018
Dziękujemy, boba100B
Zrecenzowano 8 lutego 2018

Ostatnio 6 razy leciałem tą linią.Miłe zaskoczenie,nowe czyste samoloty,głównie boeingi 737,ale na Wyspę Wielkanocną leciałem 787 dreamliner .W tym ostatnim lata się bardzo dobrze,zdecydowanie więcej miejsca,a w Business Class fotel rozkłada się na 190cm. łóżeczko.Jest to jedna z najlepszych linii lotniczych w Ameryce Południowej.

Termin podróży: grudzień 2017
Dziękujemy, Krzysztof P