Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“najlepsza” 5 5 gwiazdkowych
Restauracja Stara Piekarnia — recenzja

Restauracja Stara Piekarnia
P.H.U. Roy | Rynek 20, Pszczyna, Polska
Popraw to ogłoszenie
Nr 5 wśród 17 Restauracje (Pszczyna)
Rybnik, Katowice, Poland
Młodszy recenzent
Liczba recenzji: 4 Liczba recenzji: 4
Recenzje w 4 miastach Recenzje w 4 miastach
Podziękowania: 10 Podziękowania: 10
“najlepsza”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 12 wrzesień 2013

restauracja jak dla mnie najlepsza w regionie.wszystko do siebie pasujące zarówno wystrój jak i bardzo smaczne jedzenie.desery wyśmienite szczególnie strudel.

• Data wizyty: lipcu 2013

Liczba recenzji: 45 Liczba recenzji: 45
23 recenzje(-i) restauracji
Recenzje w 19 miastach Recenzje w 19 miastach
Podziękowania: 39 Podziękowania: 39
“rewelacja !!!!!!!!! wspaniała atmosfera, genialne smaki, przemiła obsługa - czego chcieć więcej ?”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 10 sierpień 2013

Spędziliśmy wraz z żoną cudowny wieczór w fantastycznym miejscu, miejscu tak pięknie wpisującym się zarówno architektonicznie jak i swoją wielką gościnnością w w historię Pszczyny, kulturę regionu. Zaplanowałem kolację w Starej Piekarni jako zwieńczenie wspaniałego koncertu fortepianowego na zamku pszczyńskim. Już od pierwszego maila związanego z rezerwacją czułem, że wybór właśnie tej restauracji będzie strzałem w 10 :) Pani Daria z którą ustaliłem szczegóły via e-mail, stanęła na wysokości zadania, stolik był IDEALNY, to był dobry początek tego co miało nastąpić , i nastąpiło - na przystawkę krewetki - absolutnie fantastyczne !!! podane z ciepłą chrupiącą ciabattą mmm :) danie główne to pstrąg z ziemniakami w skórce i sałatką z pomidora - proste, pyszne, doskonałe !!!! najlepsze zawsze zostawiam na koniec, w tym wypadku kropką nad i wspaniałej kolacji był cudowny deser - parfait z chałwy ! O Jezu nawet jak teraz o tym myślę to marzę o powrocie :) tym bardziej że było nam w Piekarni bardzo bardzo dobrze cudowne jedzenie i ta atmosfera - tak sympatycznego kelnera jak Pan Mateusz, dawno nie spotkałem :) dbajcie o niego !!! jest doskonałą wizytówką tego cudownego miejsca:) pozdrawiamy serdecznie cały zespół. I jeszcze raz pięknie DZIĘKUJEMY Ocena 5/5

• Data wizyty: sierpniu 2013
Recenzje w 7 miastach Recenzje w 7 miastach
Podziękowania: 114 Podziękowania: 114
“Pszczynski nr 2”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 3 październik 2012

To moja druga ulubiona restauracja w pszczynie. Ciekawe i przytulne wnętrze, miła i profesjonalna obsługa, a jedzenie smaczne i obfite. Jedyne zastrzeżenie - w dni powszednie kucharz czasem idzie na łatwiznę i posilkuje się knorrami Np.w sosie Jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy, niech się lepiej upewni przy składaniu zamówienia, ale to jedyny zgrzyt. Wegetarianie znajda coś dla siebie, a obsługa chętnie organizuje coś spoza oficjalnego menu, aby zadowolić klienta. Lubię tu wracać. Osobom spoza śląska polecam śląskie specjały, w tej restauracji jest okazja Ich poznania od najlepszej strony.

• Data wizyty: czerwcu 2012
    • 5 5 gwiazdkowych Obsługa

Restauracja Stara Piekarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pszczyna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Piekarnia? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Restauracja Stara Piekarnia, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.