Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Jestem zachwycony.” 5 5 gwiazdkowych
H10 Costa Adeje Palace — recenzja

Zapisz Zapisano
Dodano H10 Costa Adeje Palace do listy Zapisane.
Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie mm/dd/rrrr Wymeldowanie mm/dd/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
H10 Costa Adeje Palace
4.0 z 5 Hotel   |   Playa La Enramada | La Caleta de Adeje, 38679 Costa Adeje, Teneryfa, Hiszpania   |
Udogodnienia w hotelu
Miejsce nr 19 wśród 38 hoteli w Costa Adeje
Ruda Śląska, Polska
“Jestem zachwycony.”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 11 marzec 2014

Hotel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.Położony jest bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie i plaży w bardzo spokojnym miejscu. Jeśli ktoś zatęskni za miejskim gwarem bezpłatny bus hotelowy zawiezie go do Las Americas. Pokoje po kapitalnym remoncie (byłem przedtem w tym hotelu w 2010r), czysto, obsługa bardzo miła. Wszyscy służyli pomocą. Najbardziej pomocna jest Pani Maja. Polka na recepcji. W razie problemów (wypożyczenie auta, zdrowie, planowanie wycieczek) można na Nią liczyć. Jedzenie urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczorem organizowane są imprezy typu dyskoteka, dancing, występy zespołów. W Piano Barze gra i śpiewa co wieczór bardzo uzdolniona Pani. Na rodziny z dziećmi czekają animatorzy, którzy zagospodarują czas ich pociech od rana do wieczora. Napewno wrócę bo warto.

• Pobyt: listopadzie 2013, wyjazd we dwoje
    • 5 5 gwiazdkowych Wartość
    • 5 5 gwiazdkowych Czystość
Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tenrife60, Community Manager, H10 Costa Adeje Palace, 9 kwiecień 2014
Drodzy Panstwo,

Dziekujemy za tak wspanialy komentarz o pobycie w Naszym Hotelu H10 Costa Adeje Palace.
Panstawa opinia bedzie stanowic dla Nas motywacje w utrzymaniu jakosci Naszej obslugi. Cieszymy sie bardzo, ze mogli Panstwo odpoczac i zrelaksowac sie podczas pobytu w Naszym Hotelu.
Bedziemy nadal pracowac, aby zaoferowac Naszym klientom wielki usmiech i niezapomniany odpoczynek.

Napisz recenzję

1 467 — liczba osób, które napisały recenzję tego hotelu

Ocena podróżników
Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
    4 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (6)
Data | Ranking
  • Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski
Poznań, Polska
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 27 luty 2014

Hotel piękny, przestronny, czysty z bardzo ładnym ogrodem. Pokoje nowoczesne i ładne. Bardzo wygodne łóżko. Niestety woda w basenie zimna. Jedzenie nie najlepsze. Duży wybór, jednak większość potraw po prostu nie dobra :( dobre pieczywo i słodkości. Okolica hotelu bardzo ładna. Hotel jest położony w spokojnej okolicy, to dość ważna informacja dla tych, którzy cenią ciszę i spokój, aby móc porządnie wypocząć :) Animacje też nie porywały. mało imprez wieczornych na świeżym powietrzu, wszystkie odbywają się w środku hotelu w niezbyt przyjemnej sali (dawno nie remontowana ). Na przeciwko hotelu znajduje się bardzo fajny lokal, zaraz obok sklepu Hiper Dino. Włoska knajpa nazywa się Cafe 77. Mają bardzo dobre spaghetti bolognese oraz przepyszną kawę baraquito :) z hotelu można promenadą dojść, aż do Los Cristianos podziwiając po drodze piękny krajobraz wyspy.

Wskazówka dotycząca pokojów: Ciężko stwierdzić, gdyż nie przebywałam w innych pokojach :) ja miałam pokój od strony ogrodu z bocz...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: grudniu 2013, wyjazd we dwoje
    • 5 5 gwiazdkowych Czystość
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tenrife60, Community Manager, H10 Costa Adeje Palace, 9 marzec 2014
Drodzy Panstwo,

Dziękujemy bardzo Panstwu za komentarz na Tripadvisor.
Jest to wielka motywacja dla calego zespolu H10 Costa Adeje Palace moc przeczytac tak pozytywne opinie na temat Naszej pracy.
Cieszymy sie, ze moglismy Panstwu dogodzic podczas pobytu.
Mamy nadzieje na przywilej zobaczenia Panstwa wkrotce.

Pozdrawiamy,

Szczecin, Polska
Podziękowania: 2 Podziękowania: 2
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 17 luty 2014

Doskonałe położenie hotelu, na końcu promenady przy samym oceanie, pozwala na niezapomniany wypoczynek. Cisza, spokój i szum fal. Pokoje w hotelu, czyste i nowocześnie urządzone. Jedzenie bardzi dobre i każdy znajdzie coś dla siebie. Strefa Privilage jest doskonale zorganizowana, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Osobna restauracja, osobne leżaki z obsługą kelnerską, wszystko na poziomie 5 * hotelu. Rewelacyjne animacje dla dzieci. Obsługa w hotelu bardzo miła i uprzejma a szczególnie Pani Maja z recepcji, która zawsze była pomocna i potrafiła rozwiązać każdy nasz problem i dzięki niej nasz pobyt należał do udanych i napewno nie raz jeszcze wrócimy do tego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepsze pokoje to oczywiście pokoje Privilage, są na najwyższym piętrach i z widokiem na ocean. Po...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: grudniu 2013, wyjazd z rodziną
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tenrife60, Community Manager, H10 Costa Adeje Palace, 6 marzec 2014

Warsaw, Poland
1 podziękowanie 1 podziękowanie
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 26 grudzień 2013

Hotel ok, zaskakująco przestronny, pokoje urządzone nowocześnie. Skromna siłownia ale od hotelu rozciąga się promenada idealna do biegania. Jedzenie nienajlepsze, ale są świeże warzywa, owoce i grill - to wystarczy aby smacznie zjeść. Przemiła obsługa, zawsze pomocna. Hotel w spokojnym miejscu, polecam.

• Pobyt: grudniu 2013, wyjazd we dwoje
    • 4 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 4 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 5 5 gwiazdkowych Obsługa

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl

Czy ta recenzja była pomocna? Tak 1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tenrife60, Community Manager, H10 Costa Adeje Palace, 9 styczeń 2014
Drodzy Panstwo,

Mamy nadzieje, ze predko beda Panstwo u Nas goscic od nowa.

Lublin, Polska
Liczba recenzji: 2
Recenzje w 2 miastach Recenzje w 2 miastach
Podziękowania: 2 Podziękowania: 2
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 16 grudzień 2013

Położenie hotelu bardzo dobre. Duży basen, dobra infrastruktura.Pokoje duże, wygodne. Mankamentów niestety sporo: mimo przepychu w ofercie żywieniowej, niewiele rzeczy smacznych, większość po prostu niedobra. Stołówka wielka, przepełniona, absolutnie poza standartem 4*. Uwaga na wypożyczalnie samochodów "na mieście" - brak ubezpieczenia AC ( wbrew zapewnieniom ), łyse opony itp.

• Pobyt: grudniu 2013, wyjazd ze znajomymi
    • 3 5 gwiazdkowych Wartość
    • 4 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 4 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 2
Szanowni Panstwo,

Przede wszystkim chcemy podziekowac za czas wlozony w napisanie recenzji o Naszym Hotelu.
Cieszymy sie, ze sa Panstwo zadowoleni z pobytu w Naszym Hotelu.

Pozostajemy do Panstwa dyspozycji, gdy zdecyduja sie Panstwo wrocic do Naszego Hotelu.

María Lorenzo, Community Manager.

Byłeś(-aś) w H10 Costa Adeje Palace? Podziel się wrażeniami!

H10 Costa Adeje Palace — dodatkowe informacje

Adres: Playa La Enramada | La Caleta de Adeje, 38679 Costa Adeje, Teneryfa, Hiszpania
Lokalizacja: Hiszpania > Wyspy Kanaryjskie > Teneryfa > Costa Adeje
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Wybór napojów Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (Wi-Fi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Wnęka kuchenna Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr12 wśród hoteli na plaży w miejscowości Costa Adeje
Nr18 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Costa Adeje
Nr18 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Costa Adeje
Nr18 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Costa Adeje
Rozpiętość cen (za noc): 427 zł - 663 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — H10 Costa Adeje Palace 4*
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, HotelsClick i Agoda, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: H10 Costa Adeje Palace. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
h10 Costa Adeje Palace Hotel Costa Adeje

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem H10 Costa Adeje Palace, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.