Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Masakra! Wehikuł czasu do podrobek początku lat 90-tych. Omijać z daleka!” 1 5 gwiazdkowych
Lucky Luck, Pizzeria — recenzja - ZAMKNIĘTE

Młodszy recenzent
Liczba recenzji: 3 Liczba recenzji: 3
Recenzje w 3 miastach Recenzje w 3 miastach
Podziękowania: 7 Podziękowania: 7
“Masakra! Wehikuł czasu do podrobek początku lat 90-tych. Omijać z daleka!”
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 16 sierpień 2011 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam przypadkowo przejazdem. Zachęcił nas malutki plac zabaw dla dzieci i wystrój w stylu western. To była porażka praktycznie na każdym polu:
1. Okropne jedzenie - barszcz z paczki, salatka grecka z kapustą pekinska, pizza jak z paczki i gwóźdź programu: fajitas z gulaszem drobiowym z resztek rosolu w zeszłym tygodniu na który ktoś chlusnal gotowana czerwona fasola (której nie było w skladnikach w menu, ale "szefowa tak kazała").
2. Klimat lokalu - głośne disco nad uchem, w restauracji mnóstwo komarów i innych owadów, plastikowy placyk zabaw dla dzieci przy krzakach w których konary miały swoje siedlisko
3. Obsługa - jedna z kelnerek okazała sie tez być kucharzem i kiedy zniknęła przygotowywać (odgrzewac) nam jedzenie lokal pozostał pod opieka młodej barmanko-kelnerki

• 2 5 gwiazdkowych Wartość

• Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski

Lucky Luck, Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świecie, Kujawsko-Pomorskie

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Lucky Luck, Pizzeria, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.