Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“milo i smacznie:-)” 5 5 gwiazdkowych
Pensjonat Malinówka — recenzja

Nie udało się nam znaleźć cen dla tego obiektu zakwaterowania
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego obiektu zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Wisła
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Pensjonat Malinówka
Zapisz
Dodano Pensjonat Malinówka do listy Zapisane.
ul. Malinka 93, Wisła, Polska   |
Recenzje w 10 miastach Recenzje w 10 miastach
Podziękowania: 13 Podziękowania: 13
“milo i smacznie:-)”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 31 sierpień 2013

Odwiedzilismy Restauracje pod koniec lipca tego roku, mimo iz byl srodek tygodnia a lokal jest polozony na uboczu gosci bylo sporo. Obsluga jest bardzo mila, restauracja czysta, urzadzona z klasa. Jedzenie przepyszne, zurek i kwasnica - pierwsza klasa, podobnie kurczak oraz poledwiczki wiepszowe. Wszystko swieze i dobrze przyprawione a deser Pani Magdy - rewelacyjny. Goraco polecam:-)

• Pobyt: lipcu 2013, wyjazd z rodziną

Podsumowanie rankingu
    5 5 gwiazdkowych
    5 5 gwiazdkowych
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (2)
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Poznan, Wielkopolskie, Poland
Podziękowania: 5 Podziękowania: 5
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 15 sierpień 2013

Dzisiaj tj 15.08.2013 zamówiliśmy dwa dania główne, pomylono jedno z nich i dano nam przystawkę.. Specjalnie wybierałem danie bez alkoholu a dostałem rybę w winie... prowadziłem samochód... Właścicielka jak i cała obsługa nawet nie przeprosiła za tę sytuację tylko darła się od wyjścia z kuchni... na koniec gdy stwierdziłą iż nie wie co ma zrobić zabrała mi talerz z przed nosa..

Co do jedzenia, jałowe bez polotu, ryba hmmm raczej jej brak...
Jak można podawać to samo na przystawkę i danie główne - różnica tylko ziemniaków, które i tak były przegotowane i wyglądały jak pacia...
Kesssler Gesssler - to raczej kawał mało doprawionego mięsa na talerzu plus kapusta jak świeżo zerwana i sparzona...

Stanowczo mówię NIE takim restauracją!
Czasem można zjeść coś i wrócić a w tym wypadku wątpię by ktokolwiek wracał...

• Pobyt: sierpniu 2013, wyjazd służbowy
    • 1 5 gwiazdkowych Wartość
    • 5 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 1 5 gwiazdkowych Czystość
    • 1 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 5
Podziękowania: 4 Podziękowania: 4
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 7 sierpień 2013

Czytając powyższe recenzje jestem zniesmaczony jak ludzie mogą aż tak negatywnie się wypowiadać. Nie każda restauracja jest w stanie sprostać wszystkim wymaganią, natomiast ta usilnie próbuje i nie powiem, że jej sie nie udaje. Byłem tam niedawno i wszystko bardzo mi smakowało, pstrąg po baskijsku bardzo mi przypadł do gustu, podany na zimno bo przecież jak mozna marynowaną rybę podać na.ciepło to tak jak by podgrzać śledzia w piecu. Obsługa bardzo miła wszystkie panie bardzo sympatyczne i uśmiechnięte. Ja ze swojej strony będe polecał tą Restaurację i ponownie tam wrócę niebawem tym razem z moją rodziną :) Pozdrawiam Mariusz

• Pobyt: lipcu 2013
Liczba recenzji: 2
Recenzje w 2 miastach Recenzje w 2 miastach
Podziękowania: 5 Podziękowania: 5
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 23 czerwiec 2013

Miejsce godne polecenia, zupa rybna, pstrąg z orzechami no i deser polecany przez Magdę Gessler po prostu rewelacja, obsługa miła wszystko na najwyższym poziomie. Już myślę kiedy tam wrócę. Lokal na uboczu, ale to dobrze. Szczerze mogę polecić tak dobrej kolacji jeszcze nie jadłam. Pozdrawiam personel:)

• Pobyt: czerwcu 2013, wyjazd z rodziną
    • 5 5 gwiazdkowych Wartość
    • 5 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 5 5 gwiazdkowych Czystość
    • 5 5 gwiazdkowych Obsługa
Wisła, Polska
Podziękowania: 6 Podziękowania: 6
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 19 maj 2013

Z ciekawości jak się sprawdzają Kuchenne Rewolucje pojechaliśmy na zupę rybną i pstrągi.Obawialiśmy się tłumu-w końcu to niedziela, święto, no i 3 dni po emisji programu.Weszliśmy-wszystkie stoliki zajęte-okazało się, że nikogo za bardzo to nie interesuje, że chcemy zarezerwować najbliższy wolny stolik-trzeba było walczyć o miejsce-czyli zwisać nad jedzącymi natarczywie upatrując pustych talerzy-nie było to zbyt miłe, ani dla nas, ani dla "konsumujących"-obsługa nie wykazała zainteresowania, by jakoś to usprawnić. Doświadczenie niezbyt miłe.W końcu udało się "upolować stolik".Na wstępie niemiła niespodzianka-kelnerka poinformowała nas, że ZUPY RYBNEJ NIE MA.Cóż-trudno-zamówiliśmy 2 dania główne z pstrągiem.Podczas oczekiwania byliśmy pilnie obserwowani przez kolejnych przychodzących gości-polowali na stolik.Jedzenie okazało się bardzo pyszne-całe szczęście.Widać było, że obsługa nie ogarnia sytuacji-toaleta mały koszmarek-końcówka ręcznika, przepełniony kosz i rozrzedzone mydło w płynie, które było tak rzadkie, że strzelało poza umywalkę, zamiast na moje dłonie.Ogólnie odnieśliśmy wrażenie-nieważne jak-ludzi tłum, więc starać się nie trzeba.Ceny z restauracji, a czuliśmy się jak w barze szybkiej obsługi.My na pewno więcej tam nie zajrzymy-obawiam się, że za 2 miesiące nikt już nie będzie pamiętał programu-natomiast czy dalej będą takie tłumy-wątpię.Życzę powodzenia i lepszej organizacji, bo szkoda, by zmarnować taki potencjał.Sylwia i Grzegorz.

• Pobyt: maju 2013, wyjazd we dwoje
    • 3 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 3 5 gwiazdkowych Czystość
    • 3 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 6
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Pensjonat Malinówka? Podziel się wrażeniami!

Pensjonat Malinówka — dodatkowe informacje

Adres: ul. Malinka 93, Wisła, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Wisła
Styl hotelu:
Miejsce nr 4 wśród 43 pensjonatów/zajazdów w Wiśle
Liczba pokoi: 7

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Pensjonat Malinówka, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.