Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Prowizorka” 1 5 gwiazdkowych
Czarny Potok Resort & SPA — recenzja

Zapisz Zapisano
Dodano Czarny Potok Resort & SPA do listy Zapisane.
Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie mm/dd/rrrr Wymeldowanie mm/dd/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Czarny Potok Resort & SPA
4.0 z 5 Ośrodek wypoczynkowy   |   ul. Czarny Potok 65, Krynica 33-380, Polska   |
Udogodnienia w hotelu
Miejsce nr 5 wśród 21 hoteli w Krynicy
masło
Podziękowania: 30 Podziękowania: 30
“Prowizorka”
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 2 styczeń 2013

Prowizorka
Byliśmy w ‘Czarnym Potoku’ w okresie Świąteczno-Noworocznym… i więcej tu raczej nie przyjedziemy. Piękne hasła: „Life elevated” czy „Make a wish”, to póki co pobożne marzenia Właściciela, nie przekładające się na rzeczywistość.
Część infrastruktury i obsługa gości pozostawiała niestety wiele do życzenia.
Mieliśmy zamówiony pokój z dostawką. Dostawka została dostarczona dopiero po naszej interwencji, ale bez pościeli, co nastąpiło po kolejnym kontakcie z recepcją. Na basenie zdarzało się, że nie było ręczników. Sam basen płytki i za mały jak na tak duży obiekt, w którym znajduje się ponad 250 pokojów. Osoby zatrudnione w SPA sprawiały wrażenie praktykantów, nie zaś doświadczonych masażystek i kosmetyczek. Poza tym jeden z zabiegów okazał się droższy niż w cenniku, który znajdował się w pokoju. Próba wyjaśnienia sprawy spotkała się ze stwierdzeniem, iż nic nie można zrobić, gdyż wyższa cena została już wprowadzona do systemu (sic!).
Restauracja była nieprzygotowana na liczbę gości, która znajdowała się w hotelu. Obsługa kelnerska zbyt mała, nie nadążała z donoszeniem posiłków i napojów. Spore zamieszanie wprowadzała obecność właściciela i jego gości, którzy funkcjonowali na innych prawach niż cała reszta (rezerwacja stołów, specjalna obsługa kelnerska itp.).
Niemiłym zaskoczeniem była kompletna niemoc organizacyjna Wieczoru Sylwestrowego. Niektórzy goście nie otrzymali zaproszeń z przydziałem miejsc przy poszczególnych stolikach. Część obsługi kelnerskiej – jakby z łapanki na poziomie stołówki zakładowej. Praktycznie, żaden z zaplanowanych punktów programu sylwestrowego nie rozpoczął się o wyznaczonej teoretycznie porze.
Koniec końców, przykro stwierdzić, ale Hotel „Czarny Potok’ to niestety jedna wielka prowizorka.

• 3 5 gwiazdkowych Lokalizacja

4 5 gwiazdkowych
    4 5 gwiazdkowych
    3,5 5 gwiazdkowych
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (11)
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Zakopane
Podziękowania: 12 Podziękowania: 12
2 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 2 styczeń 2013

Spędziliśmy Sylwestra 2012. Miejsce i same budynki ładne i komfortowe, ale niestety jakość jedzenia i obsługi fatalna. Najgorsza była Noc Sylwestrowa - opóźnienia we wszystkim, fatalna oprawa muzyczna w pierwszej częsci programu. No a najgorsza postawa właściciela obiektu, który nie przeprosił za wszyskie niedociągniecia, a sam był traktowany przez obsługę i pracowników jak Pan i władca.Sami pracownicy wyglądali na osoby, które nie zmrużyły oczu przez kilka dni, co z mogło być wynikiem zbyt małej ilości personelu. Jedna dobra rzecz - świetny koncert grupy Zakopower!!!!

• 1 5 gwiazdkowych Wartość
Liczba recenzji: 2
Recenzje w 2 miastach Recenzje w 2 miastach
Podziękowania: 35 Podziękowania: 35
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 1 styczeń 2013

Razem z rodzina zarezerwowalismy dwa apartamenty od 23.12-02.01.20013 r. Wyjechaliśmy przed czasem bo już nie dało sie wytrzymać. Pobyt w tym hotelu to ekstremalny koszmar. Przez cały ten czas wszyscy goście hotelowi byli kątem na prywatnej imprezie P.Wojciechowskiego. Obsługa fatalna, zupełnie niezorganizowana, na wszystkie zgłoszenia niedogodności mają dwa argumenty, pierwszy hotel jest nowy, nie mają doświadczeń, lub szef tak każe.
Zaczęło sie od odebrania brudnego pokoju. Nie można było zaparkować przy budynku w którym mieliśmy pokój ( budynek nr 10) ponieważ parking przy pierwszym budynku nie był kompletnie zajęty, więc nie można było zajmować innych miejsc, nawet do wypakowania bagaży bo szef ustalił takie zasady.
Jedzenie przez 10 dni identyczne, bardzo skromne, czerstwy chleb, stare obślizłe wędliny. Jedynie wigilia odbyła sie w restauracji Chopin , wszystkie kolejne posiłki, kolacje, masakryczny Sylwester odbywały sie w salach konferencyjnych przy olbrzymich okraglych stołach. Na śniadaniu przed godz 10 odbywały sie awantury i walka o miejsce przy stole. Obsługa nie panowała nad niczym. Stoły zawalone brudną zastawą, nie nadążają z donoszeniem jedzenia więc tłum kotłowal sie przy pustych pojemnikach w oczekiwaniu na kolejna dostawę.
Koncert Zakopawer odbył sie 30.12 w restauracji Chopin. Połowa sali przed sceną zajęta była przez P. Wojciechowskiego i jego prywatnych gości. Dla gości hotelowych, zakaz wejścia do strefy VIP. Jakie były miny VIP kiedy to solista Zakopawer zaprosił wszystkich pod scenę by dać faktyczny koncert i widzieć zadowolonych i dobrze bawiacych sie ludzi. Takie samo stanowisko przedstawił Norbi na Sylwestra i to były jedyne osoby które wykazały szczere zainteresowanie Gośćmi hotelowymi.
Sylwester to apogeum koszmaru. Olbrzymie stoły ustawione w salach konferencyjnych, nagłośnienie fatalne, menadzer bardzo przepraszał za dyskomfort ale nic nie mógł zrobić bo jak stwierdził głośniki były zepsute. Po pól godzinie ludzie odchodzili od stołów z oburzeniem. Ten Sylwester to posiedzenie w jadłodajni w gwarze z znieksztalcona muzyka bo głośniki zepsute.
Tuż po 12 pseudo impreza przeniosła sie do pokoi hotelowych.komentarze były te same - najgorszy Sylwester w moim życiu.
W Nowy Rok zeszlismy na śniadanie na godz 8:00. W każdym informatorze śniadanie serwowane jest od 7:30-10:00. Niestety o godz 8 oprócz totalnego bałaganu po sylwestrze nie było nic. Kuchnia zawalone starym jedzeniem, nikogo nie było. W recepcji pan poinformował mnie, ze dzisiaj śniadanie będzie trochę póżniej , może o 9. Po naciskach wielu gości rozespana obsługa rozpoczęła sprzątanie, następnie przygotowywanie śniadania.
Zapomnieć jak najszybciej o tym miejscu. W tym miejscu nie ma odrobiny szacunku dla gości hotelowych, uprzejmość to definicja opca w tym hotelu - dramat. I jeszcze basen, bardzo mały, a sauny notorycznie w "chwilowej awarii" . Nawet jak ktoś zdecyduje sie na ten koszmar proszę sprawdzić w którym budynku macie pokój bo np z budynku I (nr 10) aby przejść do restauracji należy otworzyć 25 drzwi, przejść kilkoma łącznikami, w górę, w dół, jakieś 10 minut spaceru :-(

• 1 5 gwiazdkowych Wartość
    • 1 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 1 5 gwiazdkowych Czystość
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 31
Poznań
Podziękowania: 19 Podziękowania: 19
2 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 31 grudzień 2012

Spędziłem pobyt sylwestrowy ze znajomymi. Przyjechaliśmy wieczorem pokoje były nie posprzatane ( dwa ) a w pozostałych brakowało ręczników i szlafrokow. Spa beznadziejne (ogólnodostępne ) , spa dla VIP odpłatne. Jednego dnia musiałem czekać na wcześniej zarezerwowane spa bo pan Wojciechowski ( właściciel hotelu) był tam przede mną . Następnego dnia miałem zarezerwowane spa ale po przyjściu dowiedziałem się ze nie będę mógł skorzystać ze spa bo wynajeto je komuś innemu. Nikt mnie nie powiadomił , czegoś takiego w hotelu cztero-gwiazdkowym jeszcze nie widziałem. Nikomu nie polecam pobytu w tym hotelu. Sylwester 2012/2013.
Krzysztof

Czy ta recenzja była pomocna? Tak 19
Krynica, Polska
Podziękowania: 10 Podziękowania: 10
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 30 grudzień 2012

Ten hotel zasłużył sobie na miano "najgorszego w jakim byłem". Na powitanie dostaliśmy pokój z brudną łazienką i zakrwawionymi ręcznikami na podłodze. Główny pokój wydawał się być posprzątany, przynajmniej dopóki nie odsłoniłem ładnie zasłanego łóżka... Bo i tam po pozostawionych włosach widać było, że rudy ganiał brunetkę, a potem lala się krew. Zdziwiony tym nieporządkiem personel zmieniał mi w środku nocy pokoje, prowadząc do jeszcze brudniejszego. Gdy wreszcie znaleziono czysty pokój musiałem pół dnia czekać na ręcznik i półtorej dnia na szlafrok.
To jednak nie koniec... Drugiego dnia wieczorem usiedliśmy ze znajomymi w salce, opisanej na oficjalnych stronach hotelu, w zakładce "Restauracje" jako salka VIP, ogólnie dostępna, gdzie można usiąść w wygodnych kanapach, przy kominku... I jakie zaskoczenie- zostaliśmy z tej "restauracji" najzwyczajniej w świecie wyproszeni, przez pracowników. Okazuje się, że ta reklamowana na oficjalnych stronach hotelu salka jest prywatną salką "szefa" i aby móc z niej korzyystać, trzeba być jego prywatnym gościem ... Zwykłemu gościowi hotelowemu, który podjął decyzję o pobycie w tym hotelu na podstawie informacji dostępnej w internecie - wara od salki VIP. Niech wraca do pokoju i cieszy się tym że dostał dwa czyste ręczniki. Sam więcej nie skorzystam i nikomu nie polecam.

• 2 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 1 5 gwiazdkowych Czystość
    • 3 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 10

Byłeś(-aś) w Czarny Potok Resort & SPA? Podziel się wrażeniami!

Czarny Potok Resort & SPA — dodatkowe informacje

Adres: ul. Czarny Potok 65, Krynica 33-380, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Krynica
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (Wi-Fi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 5 wśród 21 hoteli w Krynicy
Rozpiętość cen (za noc): 285 zł - 343 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Czarny Potok Resort & SPA 4*
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, Priceline, Travelocity, Tingo, Expedia, BookingOdigeoWL i Venere, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Czarny Potok Resort & SPA. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Czarny Potok Resort & SPA, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.