Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Tanio i blisko” 3 5 gwiazdkowych
Ewa Hotel — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Zapisz
Dodano Ewa Hotel do listy Zapisane.
Ewa Hotel
Recenzje w 8 miastach Recenzje w 8 miastach
Podziękowania: 13 Podziękowania: 13
“Tanio i blisko”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 27 październik 2014

Hotel czas świetności ma za sobą, Wystrój, instalacje, meble, oświetlenie, winda - pamiętają lepsze czasy, ale jest czysto i wygodnie. W sumie to można interpretować, że miejsce ma swój "klimat".
Dla kogoś, kto chce tanio spędzić wakacje w Honolulu, to miejsce jest idealne. Pokój ma wszystko, czego trzeba: sejf, żelazko, sztućce, garnki, kuchenkę elektryczną, lodówkę, mikrofalówkę, toster. Łóżka są wygodne, klimatyzacja cicha i wydajna. Położenie jest bardzo dobre: blisko do plaży, centrum, parku. Pokoje są starannie sprzątane, jest maszyna z lodem i napojami.
Brak miejsc parkingowych (dla mnie to nie był problem).
Trudny do zaakceptowania był "zestaw obowiązkowy" (jeżeli ktoś zna film "Miś", to wie co mam na myśli) w cenie 10$ dziennie. Zdjęcie załączam. Całkowicie nie do przyjęcia jest brak sprawnie działającej sieci Wi-Fi, będącej częścią owego płatnego pakietu. Jeżeli za coś bierze się pieniądze, to ma działać, albo zwrot forsy! Zgłoszenie pozostało bez odzewu: nie otrzymałem informacji co jest nie tak. Nadmieniam, że z całą pewnością nie była to wina mojego smartfonu, bo gdzie indziej działał bez zarzutu.
Z czystym sumieniem mogę hotel polecić osobom oszczędnym, które nie przywiązują zbytniej wagi do drobiazgów.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od ulicy mają balkony.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: październiku 2014, wyjazd we dwoje
    • 3 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 4 5 gwiazdkowych Czystość
    • 3 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Napisz recenzję

280 recenzje(-i) naszych podróżnych

Ocena podróżników
Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
    3,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi
Data | Ranking
  • Najpierw włoski
  • Dowolne
  • Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Ewa Hotel? Podziel się wrażeniami!

Ewa Hotel — dodatkowe informacje

Adres: 2555 Cartwright Road, Honolulu, Oahu, HI 96815
Lokalizacja: Stany Zjednoczone > Hawaje > Oahu > Honolulu
Udogodnienia:
Wnęka kuchenna Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 61 wśród 82 hoteli w Honolulu
Rozpiętość cen (za noc): 366 zł - 838 zł
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Ewa Hotel 2*
Liczba pokoi: 92
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Expedia, Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i Agoda, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Ewa Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Ewa Hotel Honolulu

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Ewa Hotel, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.