Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Dobry hotel” 4 5 gwiazdkowych
Hotel President — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Zapisz
Dodano Hotel President do listy Zapisane.
Hotel President
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Dobry hotel”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 7 lipca 2012

Witam,
Wlasnie wrocilam z mezem z 10-dniowej wycieczki,gdzie spalismy w tym wlasnie hotelu.Jak na 3-gwiazdkowy hotel uwazam,ze jest b.dobry. Przede wszystkim BARDZO dobre jedzenie,codzienie mozna bylo zjesc cos innego,szczegolnie obiady i kolacje byly urozmaicane.Jedzenie dokladane caly czas, naprawde ogromny plus.Do posilkow jedynie do sniadanie byla kawa,herbata,soki za darmo,potem trzeba placic za napoje.Pokoje standart dobry,bez rewelacji ale tez nie wymagalismy wiele,byleby bylo czysto i tak wlasnie bylo.Pokoje,sprzatane codzienie,reczniki rowniez wymieniane codziennie. Obsluga mila, basen spory(jedna z atrakcji-codzienny areobik wodny), klimatyzacja w pokojach rowniez jest.Widok z balkonu albo od strony basenu lub ulicy(niestety my mielismy na drugi hotel), ale taki urok tych miasteczek, gdzie jest duzo hoteli.
Do plazy jakies 10 min. spacerkiem,do stacji ok.20 min.mozna spokojnie przejsc przez miasto. Sama Calella - nie mozna sie nudzic,duzo sklepikow,kawiarni i ludzi :) Glosna mlodziez bawiaca sie do rana,ale nie przeszkadzalo to w spaniu. Bardzo duza ilosc polakow w hotelu,rowniez niemcow.
Widzialam opinie,ze miejsce dla starszych osob - NIE zgadzam sie!!.Co prawda nie wiem jakie byly atrakcje w hotelu wieczorem,ale tyle sie dzieje "na miescie",ze nie trzeba w nim spedzac wieczorow :)
POLEAM ten hotel!!!

Wyświetl recenzje w kategorii:
Biznesowa
Podsumowanie rankingu
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (9)
Data | Ranking
Kraków
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 4 lipca 2012

Hotel rewelacja ja byłam tam równe 10 lat temu tj: w 2002 roku .Wspaniale wspominam to miejsce genialne ,jedzenie obłędne (nigdy nie zapomnę tych smakowitych różnorodnych posiłków ,aż nie do przejedzenia bombastik)A pokoje rewelka ,obłsuga super złego słowa nie mogę powiedzieć na ten hotel .Baseny sama radość i ta atmosfera coś kapitalnego.A okolica i plaża przepiękna.Marzę by jeszcze tam kiedyś wrócić ( ale zapewne trzeba przez kolejne miesiące nieżle kaski odkładac by za rok ,lub dwa pozwolić sobie na takie luxusowe wczasy ) a zwłaszcza do Hotelu President ,a z tego co widzę po fotakch zmienił sie kolor budynku gdyż był niebieski :) Pozdrawiam Wszystkich i gorąca polecam w/w Hotel :)

• Pobyt: czerwcu 2012, wyjazd z rodziną
Liczba recenzji: 19
8 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 24 kwietnia 2012

Jak na trzy gwiazdy bardzo dobry. Bardzo dobre jedzenie. Do żwirowej plaży spacerkiem ok 10 min.

• Pobyt: wrześniu 2011, wyjazd we dwoje
    • 4 5 gwiazdkowych Wartość
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Puławy, Polska
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 16 kwietnia 2012

Hotel duży, czysty, zadbany. Jak każdy inny na tym wybrzeżu ;)
goście głównie głośni i pijani niemcy i anglicy. Ale problemów przez nich nie miałam ze snem w nocy. Najczęściej mijało się ich w recepcji, na stołówce, lub korytarzu. Hotel nie jest położony bezpośrednio przy plaży. Potrzeba ok 10minutowego spaceru, żeby dojść, ale podróż mija szybko i przyjemnie. Dla nas nie było z tym problemu.
Do miasta ok 15min, aczkolwiek miasto - ulica rozwija się w przeciwną stronę do hotelu, więc im dalej się idzie wgłąb ulicą tym weselej. Pokoje posprzątane, czyste. Problemów w recepcji nie było. Dogadywaliśmy się w języku angielskim. ahhhh ohhhh! OGROMNY PLUS za wyżywienie! jak na hotel*** było przepyszne! nasz pobyt trwał tylko tydzień, ale co dwa dni wymyślali nowy motyw przewodni np. kuchnia meksykańska, hiszpańska, japońska. JEDZENIE REWELACYJNE! duży wybór, ciągle dokładali, duża różnorodność. raczej brak atrakcji w hotelu.. wybraliśmy się na basen RAZ i poszliśmy po 5min.. zatłoczony (niemcy,anglicy), za mało leżaków, w basenie nie dało się pływać bo zatłoczony i dzieciaki się głównie chlapały. oczywiście nie było to przeszkodą, na plaży było o niebo lepiej! bardzo ładne, czyste! klimatyzacja sprawna! nie mam czego się czepić :) hotel jak na *** i cenę jest naprawdę rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!
GORĄCO POLECAM!

Wskazówka dotycząca pokojów: unikać młodych pijanych niemców i anglików
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: lipcu 2011, wyjazd z rodziną
    • 5 5 gwiazdkowych Wartość
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 1
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 5
5 recenzje(-i) hoteli
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 19 lutego 2012

W tym hotelu zatrzymuje się dużo starszych osób, dla nich przygotowane są wszystkie atrakcje i animacje, wieczorki i tańce. Młodzi ludzie nie mają co robić w tym hotelu.
Na posiłki do stołówki zawsze czekaliśmy w kolejce, posiłki były naprawdę smaczne i wydaje mi się to, że to największy plus tego hotelu. Poza tym wprawdzie droga jest prosta ale do morza jest kawałek drogi. Ze stacji kolejki podmiejskiej najlepiej zamówić taksówkę. Pobyt w tym hotelu traktuję jako ciekawe doświadczenie.

• Pobyt: wrześniu 2011, wyjazd z rodziną
    • 3 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Obsługa
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Calella)
w odległości 0.1 km
B&B El Pekinaire
Nr 1 z 45 w lokalizacji Calella
5.0 5 gwiazdkowych Liczba recenzji: 76
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel President? Podziel się wrażeniami!

Hotel President — dodatkowe informacje

Rozpiętość cen (za noc): 229 zł - 858 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel President 3*
Liczba pokoi: 300
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, TripOnline SA, Booking.com i Agoda, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel President. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
President Hotel Calella
Hotel President Calella

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Hotel President, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.