Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“hotel ATISMAR” 3 5 gwiazdkowych
Hotel Atismar — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Zapisz Zapisano
Dodano Hotel Atismar do listy Zapisane.
Hotel Atismar
3.0 z 5 Hotel   |   Av Dr. Francisco Sa Carneiro, Quarteira 8125-145, Portugalia   |
Udogodnienia w hotelu
Miejsce nr 9 wśród 12 hoteli w Quarteirze
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 2
Recenzje w 2 miastach Recenzje w 2 miastach
1 podziękowanie 1 podziękowanie
“hotel ATISMAR”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 20 sierpień 2012

Jest to hotel 3 gwiazdkowy,ale wg mnie powinien mieć 2 gwiazdki.Mimo,że było sprzątane codziennie,a ręczniki wymieniane co 3 dni było kilka mankamentów (chociaż na prawdę niewiele).Łóżka były tylko pojedyncze(obok siebie),nie było łóżek małżeńskich,a ich stan po materacem wyglądał kiepsko.Ale spało się wygodnie.Mimo,że nie przyjechałem oglądać TV interesowało mnie co się dzieje w Portugalii i chciałem posłuchać ich języka.Po włożeniu karty do gniazdka włączał się prąd i TV,który często sam się po chwili wyłączał.Nie reagował na pilota i bywało,że "obraz skakał".Basen niewielki,ale porównywalny z innymi basenowymi hotelami w Quarteira(sprawdzałem,oglądałem).Jest cicho i spokojnie.Jedzenie monotonne i przez dwa tygodnie może się na prawdę znudzić.Windy małe-wejdą do niej max.4 w miarę szczupłe osoby.Wifi w recepcji za darmo oraz 2 komputery do skorzystania z internetu za 1Euro-9minut.Poza tym same plusy.Obsługa bardzo pomocna i miła-zna świetnie angielski,a jedna z kelnerek zna angielski,niemiecki,hiszpański i francuski(byłem zaskoczony).Bardzo blisko do plaży i oceanu oraz dworca PKS,poczty,sklepów oraz pięknej promenady z licznymi restauracjami.Sporo Polaków,ale też Rosjan,Anglików i Niemców.Kultura w hotelu na wysokim poziomie,a ludzie w różnym wieku od młodych,par i małżeństw po osoby w podeszłym wieku.Wycieczki fakultatywne są drogie,np.Sevilla 55euro/1 os,Lizbona 70euro/1 os,zwiedzanie Algarve 51 euro/1 os.Lepiej wynająć auto w kilka osób,bo więcej się zobaczy i wychodzi nawet o połowę taniej,niż jechać autobusem i oglądać zabytki z okna autobusu.Polecam więc ten hotel dla osób,które nie potrzebują wygód i traktują hotel jako miejsce noclegu,bo cały dzień albo są na plaży,albo zwiedzają piękne wybrzeże Algarve.Tam cały rok jest sezon,więc nie ma czasu na remonty,ale byłem w sąsiednim hotelu Quarteira SOL i tam widać różnicę-bo to hotel 4 gwiazdkowy-może więc lepiej wybrać Quarteira Sol?;-)

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na 10-tym piętrze.Od samego rana słychać delikatny szum fal w pokoju oraz na prawo i...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: sierpniu 2012, wyjazd we dwoje

Biznesowa
Podsumowanie rankingu
    4 5 gwiazdkowych
    4 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi
Data | Ranking
  • Najpierw włoski
  • Dowolne
  • Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Hotel Atismar? Podziel się wrażeniami!

Hotel Atismar — dodatkowe informacje

Adres: Av Dr. Francisco Sa Carneiro, Quarteira 8125-145, Portugalia
Lokalizacja: Portugalia > Algarve > Faro District > Quarteira
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (Wi-Fi) Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 9 wśród 12 hoteli w Quarteirze
Rozpiętość cen (za noc): 63 zł - 357 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Atismar 3*
Liczba pokoi: 101
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotelopia, Booking.com, Expedia i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Atismar. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Atismar Hotel Quarteira

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Hotel Atismar, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.