Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“bardzo dziwny hotel” 2 5 gwiazdkowych
No Name Luxury Hotel & Spa — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Zapisz
Dodano No Name Luxury Hotel & Spa do listy Zapisane.
No Name Luxury Hotel & Spa
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 6 Podziękowania: 6
“bardzo dziwny hotel”
2 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 22 lipiec 2012

Mały, nowy (mam wrażenie ze jeszcze w budowie) hotel położony na wzniesieniu - hotel zajmuje 90% działki (z pokoi na parterze zamiast ładnego widoku widzi sie siatkę ogrodzenia :(( ). Z piętra widok jest naprawdę miły dla oka. Spokój i cisza
Pokoje widać że sparzane ale tak jakoś po łebkach.

Jedzenie - nie było złe, ale po kolei
- śniadania: szwedzki stół wszystko świeże i ładnie podane
- obiad: drugie danie (nie wiem czy to jakaś ich tradycja ale przez 5 dni pobytu codziennie był makaron z czymś - jak dla mnie to gruba przesada) i deser (smaczny i lekki)
- kolacja: zupa, drugie i deser (jak dla mnie najlepsze z posiłków duże urozmaicenie i porostu smaczne)
aha przy obiadach kolacji brak możliwości wyboru potrawy jemy co podaja

Położenie
Niby w górach a jednak do wszystkich atrakcji Tatr trzeba całkiem daleko jechać. Brak atrakcji w bliskim sąsiedztwie.

Pokoje
Nie łapie ich niby ładne ale po przyjrzeniu sie widać bardzo dużo niedoróbek i braków:
- w pokojach nie ma klimatyzacji (jak to możliwe w hotelu który wycenia sobie jeden dzień pobytu na prawie 800 zł).
- problemy z ciepłą wodą (o 21 w hotelu nie ma ciepłej wody) na pytanie dlaczego usłyszeliśmy "terma nie wyrabia i już"
- kurz wszędzie kurz niby posprzątane ale wciąż kurz :(
- Internet -(jak już był - wszystko zależało od pogody) niby w całym hotelu bezprzewodowy WiFi - w pokoju przy samej recepcji go nie było nie mówiąc jak było dalej
- zimno (wieczorem w łazience nie dało sie wysiedzieć)
- brak jakiegokolwiek wyciszenia pokoi - wszystko powtarzam wszystko słychać co dzieje sie na korytarzu i u sąsiadów

Atrakcje
Jest basen i spa innych atrakcji nie uświadczyłem - goście pozostawieni samym sobie
Do spa należy umówić się zaraz po przyjeździe inaczej można wogóle sie nie załapać.
Jak juz sie załapiesz na zabiegi to nie jest źle można powiedzieć ze nawet bardzo dobrze - tak przynajmniej twierdzi moja małżonka :)

Obsługa
Ogólnie bardzo miła i pomocna. (znajomość języków obcych)
Jedynym problemem jest właścicielka !!! (bardzo nieprzyjemna osoba - ma sie odczucie ze to my jesteśmy dla niej a nie na odwrót).
Za to właściciel jest całkowitym przeciwstawieństwem właścicielki - bardzo fajny i pomocny człowiek.
Mała informacja dogadasz sie z nim jedynie po angielski i chyba po włosku :)))

Inne
Jeśli wybierasz się tam z psem to uważaj skasują cie dodatkowo 100 zł za dzień !!!!!!!!. - to jest chore jeszcze nie spotkałem się z czymś takim.
Moje wrażenia
Czy poleciłbym go innym ?? - zdecydowanie nie.
Za te pieniądze jest naprawdę dużo dużo o wiele lepszych hoteli
Nie polecam niby hotel wygląda nieźle ale

• Pobyt: lipcu 2012, wyjazd we dwoje
    • 2 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 2 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 2 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 3 5 gwiazdkowych Czystość
    • 3 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 6
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna M, Owner, No Name Luxury Hotel & Spa, 29 lipiec 2012
Witam Pana serdecznie,
na wstępie chciałabym powiedzieć, ze jest mi bardzo przykro, iż pobyt w naszym hotelu nie usatysfakcjował Pana i nie spełnił Pana oczekiwań.
Codziennie dokładamy wszelkich starań aby każdy z Naszych Klientów traktowany był indywidualnie i staramy się każdemu zapewnić, w miarę naszych możliwości, najwyższy komfort pobytu.
Z góry przepraszam za wszelkiego rodzaju niedociągnięcia i zapewniam Pana, że robimy co w naszej mocy aby było ich jak najmniej.
Ma Pan rację, jesteśmy dziwnym miejscem, innym niż wszystkie…
Jesteśmy położeni na uboczu , na polanie w środku lasu, aby zapewnić naszym Klientom intymność wypoczynku, cała polana dookoła hotelu (widoczna również na zdjęciach ) jak najbardziej należy do hotelu i jest do dyspozycji Gości, jednakże ogrodzone są tylko budynki aby zapewnić większe bezpieczeństwo naszym Gościom ( system kamer, nocny stóż, firma ochroniarska mają za zadanie strzec cała dobę naszych Gości a jest to dużo praktyczniejsze na ogrodzonym , ograniczonym terenie).
Ponieważ jesteśmy Centrum Odnowy Biologicznej główną atrakcją naszego hotelu jest Medical & Beauty Spa.
Jest mi niezmiernie przykro, że nie zdecydował się Pan na skorzystanie z naszych usług.
Zdaję sobie sprawę, ze w pewne dni ciężko jest się dostać na zabiegi z tak zwanego marszu, nasze Spa cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bardzo dużo klientów umawia się na całe serie zabiegów, szczerze mówiąc nawet my nie spodziewaliśmy się takiego powodzenia. W związku z tak ogromnym popytem na zabiegi, i chcąc zapewnić wszystkim klientom możliwość skorzystania z zabiegów już od piątku, 27.07, oddaliśmy do dyspozycji Naszych klientów dwa kolejne gabinety, tak aby każdy mógł bez problemu, w dogodnej dla siebie godzinie umówić się na wybrany zabieg.
Nasza restauracja serwuje również dania do wyboru, wnioskując z Pana wypowiedzi wykupił Pan u nas pakiet poprzez portal grupowych zakupów, który to kupon zniżkowy wyrażnie precyzował warunki i zasady Pana pobytu, miedzy innymi było to określenie, zgodnie z oferta, z góry narzuconego menu przez szefa kuchni, jednocześnie będąc restauracją włoską, nie mamy zbyt dużego wyboru w kwestii obiadów, opierają się one głównie na makaronach, tak jak cała kuchnia włoska.
Jest mi bardzo przykro, iż nie odpowiadało to Panu i żałuję, że nie podzielił się Pan z nami tą uwagą na miejscu, podczas pobytu, jestem pewna, ze Szef kuchni przygotowałby Panu jakąś specjalną potrawę na życzenie ( bez makaronu;-))

Prawdą jest, że pojawił się problem z ciepłą wodą, awaria powstałą na skutek uszkodzenia przez piorun stacji transformatorowej zasilającej pompę ciepłej wody ( nie posiadamy term)i rzeczywiście jednego dnia pomiędzy godziną 21 a 24 brakowało wody, za co Pana ogromnie przepraszam i chciałabym jednocześnie poinformować, że jeteśmy w trakcie montażu opcjonalnego agregatora zasilającego, tak aby taka sytuacja nie miała już miejsca.
Zdaje sobie sprawę, że jest to niedopuszczalne.
Co do internetu, jest on darmowy w całym hotelu, w lobby działa on w formie Wi-fi , jednakże w pokojach za pomocą kabla ( kabel, bezpłatnie można otrzymać w recepcji), nie wiem kto udzielił panu błędnej informacji, ze internet wi- fi jest również w pokojach , dopiero teraz staramy się doinstalować funkcję internetu bezprzewodowego również w pokojach.
Dodatkowe opłaty za pobyt ze zwierzęciem są dokładnie określone na naszej stronie ( opłaty są na tym samym poziomie co w innych hotelach w całej Europie), i jestem pewna, że został Pan również poinformowany o tym przy robieniu rezerwacji.

Podsumowując moją odpowiedż, chciałabym Panu serdecznie podziękować za wystawienie opinii, jest to dla nas pomoc w wychwyceniu błędów i poprawieniu naszych usług.
Jesteśmy nowo otwartym hotelem, działamy dopiero 1,5 miesiąca i zdaje sobie sprawę, że niestety niektóre rzeczy wychodzą dopiero w tak zwanym "praniu", za co jeszcze raz przepraszam.

pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Marciniak
Napisz recenzję

174 recenzje(-i) naszych podróżnych

Ocena podróżników
Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (18)
Data | Ranking
  • Najpierw włoski
  • Dowolne
  • Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w No Name Luxury Hotel & Spa? Podziel się wrażeniami!

No Name Luxury Hotel & Spa — dodatkowe informacje

Adres: ul. Leśna 46 | Łapsze Niżne, Łapsze Niżne 34-442, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Łapsze Niżne
Udogodnienia:
Bar/salon Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (Wi-Fi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Łapsze Niżne
Rozpiętość cen (za noc): 477 zł - 8 492 zł
Liczba pokoi: 19
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: No Name Luxury Hotel & Spa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem No Name Luxury Hotel & Spa, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.