Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Najlepsza pizza w Warszawie” 5 5 gwiazdkowych
Pizzeria Na Barskiej — recenzja

Pizzeria Na Barskiej
Barska 37, Warszawa 03-215, Polska
22 8222 750
Strona internetowa
Popraw to ogłoszenie
Nr 487 wśród 1 296 Restauracje (Warszawa)
Zakres cen: USD 0 - USD 13
Polecane, biorąc pod uwagę: Ogródek
Polecane, biorąc pod uwagę: Ogródek
Recenzent
Liczba recenzji: 8 Liczba recenzji: 8
5 recenzje(-i) restauracji
Recenzje w 5 miastach Recenzje w 5 miastach
Podziękowania: 7 Podziękowania: 7
“Najlepsza pizza w Warszawie”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 9 marzec 2013 z urządzeń przenośnych

Pizzerię znam mniej więcej od 15 lat. Wspaniała pizza z bardzo charakterystycznym sosem. Smak niezmienny od lat. Niezła lokalizacja w pobliżu dworca Warszawa Zachodnia.

Napisz recenzję

Recenzje w 3 miastach Recenzje w 3 miastach
Podziękowania: 4 Podziękowania: 4
“Polecam”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 17 grudzień 2012

Nie jest to pięciogwiazdkowa restauracja z kuchnią z najwyższej półki ale trzeba przyznać, że pizza jest rewelacyjna! Cienkie ciasto, bardzo dobrze dobrane składniki i sos.
Zawsze kiedy jestem w Warszawie i w okolicy Barskiej odwiedzam to miejsce i wszystki polecam bo naprwdę warto spróbować!

• Data wizyty: grudniu 2012
    • 5 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Atmosfera
    • 5 5 gwiazdkowych Jedzenie
Warsaw, Warszawa, Poland
Liczba recenzji: 1
“pizza”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 9 grudzień 2012

najlepsza pizza w Warszawie, jak dla mnie oczywiscie, przychodze do tej malej salki lub ogrodka od chyba 20 lat. Zawsze ten sam smak ciasta, taki lekko slodkawy, hmmmm.....

Warszawa, Polska
Kontrybutor
Liczba recenzji: 22 Liczba recenzji: 22
18 recenzje(-i) restauracji
Recenzje w 11 miastach Recenzje w 11 miastach
Podziękowania: 6 Podziękowania: 6
“Pizzeria z historią”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 22 wrzesień 2012 z urządzeń przenośnych

Ta Pizzeria jest tu od lat. Mała sala, kilka stolikow. Zamówienia przyjmowane przy barze. Duży wybór wsród pizzy. Ja najbardziej lubię rimini - bekon, cebula, pieczarki. Pizza jest specyficzna. Nie typowo włoska. Ciasto trochę miękkie, choć cienkie, slodkawe. Raz na jakiś czas lubimy tu przyjeżdżać. Jest jednak jeden minus - słaba wentylacja wnętrza. Po wyjściu czuje sie jak nasze ubrania przesiaknely zapachem pizzerii. Lepiej to wygląda latem kiedy można usiąść w ogródku na zewnątrz.

• 4 5 gwiazdkowych Wartość
Recenzje w 33 miastach Recenzje w 33 miastach
Podziękowania: 56 Podziękowania: 56
“Pizzeria z tradycjami”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 9 maj 2012

Mieszkam w okolicy od urodzenia i znam tę pizzerię od samego początku, czyli od początku lat 90. Na Barskiej serwowana jest wyłącznie pizza, co moim zdaniem należy ocenić na plus - skupiają sie na tym, co naprawdę dobrze im wychodzi. Co prawda nie mają tu pieca opalanego drewnem, ale tutejsze pizze i tak należą w mojej ocenie do najlepszych w całej Warszawie. Sekret tutejszej pizzy tkwi moim zdaniem w sosie pomidorowym - słodkim z dodatkiem oregano i bazylii. Niestety w lokalu nie jest serwowany alkohol, a tylko zimne napoje bezalkoholowe, wiec niestety nie ma co nastawiać się na jakieś dłuższe biesiady. Niemniej jednak naprawdę warto spróbować tutejszej pizzy.

• Data wizyty: kwietniu 2012
    • 5 5 gwiazdkowych Wartość
    • 4 5 gwiazdkowych Atmosfera
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
    • 4 5 gwiazdkowych Jedzenie

Pizzeria Na Barskiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Na Barskiej? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Pizzeria Na Barskiej, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.