Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Najlepsze jedzenie w Warszawie!” 5 5 gwiazdkowych
San Lorenzo Ristorante — recenzja

San Lorenzo Ristorante
ul. Jana Pawla II 36, Warszawa 00-141, Polska (Śródmieście Północne)
+48 (22) 652-16-16
Strona internetowa
Popraw to ogłoszenie
Nr 94 wśród 1 234 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny klimat
Opcje wyżywienia: Śniadanie/brunch, Kolacja, Rezerwacje, Dostarczanie, Po godzinach
Okolica: Śródmieście Północne
Warsaw
Młodszy recenzent
Liczba recenzji: 5 Liczba recenzji: 5
3 recenzje(-i) restauracji
Recenzje w 3 miastach Recenzje w 3 miastach
Podziękowania: 7 Podziękowania: 7
“Najlepsze jedzenie w Warszawie!”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 8 styczeń 2012

Romantyczna kolacja, sala w aniołach, biel, świece, cudowne jedzenie!!! Polecam wszytskim, którzy chcą rozpieścić swoje kubki smakowe :)

Data wizyty: grudniu 2011

Chicago, Illinois
Liczba recenzji: 1
“Nienawidzę tej restauracji!”
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 3 październik 2011

Zaprosilem grupe pieciu przyjaciol na obiad .Ceny sa w tej restauracji "kosmiczne" ale mysllem ,ze serwice bedzie bez zarzutow .
Jak bardzo mylilem sie ....prosze przyczytac.
Z "menu" polowy potraw oferowanych nie bylo ( byla godzina 19 w piatek wieczorem) , PANI kelnerka zaproponowala okonia , chetnie przystalismy na jej propozycje .okazalo sie ,ze jest tylko JEDEN ?! Z alkoholi .... wodka Absolut skonczyla sie po drugiej pollitrowce ....bylismy trzezwi a kazdy z nas wazy (120 do 150 kilo) . Na konie PANI kelnerka chciala nas oszukaz na NAPIWKU .twierdziac ,ze 10% SERVICE doliczony do rachunku to nie to samo co napiwek.W koncu obrazila sie na nas i nie podchodzila do stolika . .Wydalem ponad 2.000 zlotych i bardzo zaluje bo samo miejsce i wystroj sa OK. Pozdrawiam i nie polecam tego miejsca.

• Data wizyty: wrześniu 2011
    • 1 5 gwiazdkowych Wartość
    • 1 5 gwiazdkowych Atmosfera
    • 1 5 gwiazdkowych Obsługa
    • 2 5 gwiazdkowych Jedzenie
Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 2 Podziękowania: 2
“Przepiekne miejsce i najlepsza kuchnia”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 21 kwiecień 2011

Jestem zauroczona tą restauracją i odwiedzam ją zawsze, gdy bywam w Warszawie. San Lorenzo jest pięknie, elegancko urządzone, podają tam doskonałe tradycyjne włoskie potrawy. Szczególnie zachwyciłam się czarnym tagliolini z małymi ośmiorniczkami i tiramisu na deser. Świetne, polecam!

• Data wizyty: marcu 2011
    • 5 5 gwiazdkowych Wartość
    • 5 5 gwiazdkowych Atmosfera
    • 5 5 gwiazdkowych Obsługa
    • 5 5 gwiazdkowych Jedzenie
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 2

San Lorenzo Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w San Lorenzo Ristorante? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem San Lorenzo Ristorante, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.