Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Palce Lizać w Siedlcach” 3 5 gwiazdkowych
Restaurcja Palce Lizać — recenzja

Restaurcja Palce Lizać
ul. 3 Maja 50, Siedlce 08-110, Polska
+48 25 644 90 00
Strona internetowa
Popraw to ogłoszenie
Nr 2 wśród 9 Restauracje (Siedlce)
Kuchnie: Tania restauracja, Włoska, Polska, Portugalska, Współczesna
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opis: Restauracja Palce Lizać ze wspaniałym wnętrzem i pysznymi smakami nad którymi pracuje sama Szefowa.Organizujemy catering na wynos i imprezy w lokalu.Zapraszamy do wydzielonej sali gdzie w swoim gronie możecie porozmawiać o wszystkim bez przeszkód.
Siedlce, Polska
Kontrybutor
Liczba recenzji: 24 Liczba recenzji: 24
10 recenzje(-i) restauracji
Recenzje w 9 miastach Recenzje w 9 miastach
Podziękowania: 24 Podziękowania: 24
“Palce Lizać w Siedlcach”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 22 grudzień 2012

Recenzja Restauracji "Palce Lizać" w Siedlcach Polska.
Byłem w tej restauracji 5 razy i wystarczy to do napisania recenzji na temat potraw, obsługi i wartości. Jest to nowy nieduży obiekt. W karcie menu są obiady , fast food obiady, napoje.
Szybkie porcje obiadowe czyli danie dnia jest bardzo małe nie da się tym najeść.
Można indywidualnie menu sobie zamówić ale nie różni się wiele od dania dnia a cena potworna. Ziemniaki które zamówiłem były niesmaczne, czuć że odświeżane, a ugotowane nawet dzień wcześniej. Zupy są przesadnie przyprawione, nie czuć jaki rodzaj to zupy. Polska tradycyjna zupa o nazwie Flaki miała kolor czerwonawy a w tradycji nie występowała w takim kolorze nigdy.Schabowy po włosku - to mięso polane czymś co śmierdziało , czyli polewa zabiła smak mięsa.
Ryba Łosoś - pełna dużych kości.
Porcje małe a cena wysoka.
Po ostatniej wizycie w restauracji Palce Lizać ludzie się zatruli i rozchorowali bóle brzucha itd...
nie wiadomo przez co napoje czy potrawy.
Panie kelnerki nie realizują zamówień a biorą pieniądze trzeba upominać się.
Za każdym razem był jakiś problem w tej restauracji nie wiem czy to tylko mnie spotkało ?
Czekam aż się inni wypowiedzą na ten temat.
Kontaktowałem się z właścicielami ale nie skutecznie , nie odpowiadają.
Chciałem wyjaśnić i porozmawiać na temat tych złych praktyk które się odbywają lecz właściciel restauracji nie odzywa się.
Odwiedzę za pół roku ponownie tą restaurację aby sprawdzić co się zmieniło.
To co mnie spotkało w tej restauracji nie zasługuje na pozytywną ocenę.
Brak odpowiedzi od właściciela utwierdza mnie że negatywna opina jest wielce zasłużona.
Nie polecam tej restauracji.

• Data wizyty: grudniu 2012

Najpierw j. polski

Restaurcja Palce Lizać — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siedlce, Mazowieckie
Siedlce, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restaurcja Palce Lizać? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Restaurcja Palce Lizać, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.