Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Rozczarowanie” 3 5 gwiazdkowych
Hotel Aviator — recenzja

Nie udało się nam znaleźć cen dla tego obiektu zakwaterowania
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego obiektu zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Radom
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Hotel Aviator
Zapisz Zapisano
Dodano Hotel Aviator do listy Zapisane.
Ul. Malczewskiego 18, Radom 26-600, Polska   |
Udogodnienia w hotelu
Miejsce nr 3 wśród 5 pensjonatów/zajazdów w Radom
Piła, Polska
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 6 Podziękowania: 6
“Rozczarowanie”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 19 styczeń 2011

Podróżując często w sprawach służbowych staram się wybierać hotele oferujące odpowiedni komfort oraz infrastrukturę. Wybierając "Prestige Hotels" tego oczekuję. Niestety ostatni pobyt w Hotelu Aviator w Radomiu 12.01.2010 był dla mnie roczarowaniem.
W przydzielonym mi pokoju 101 nie było dostępu wifi do internetu, wg obsługi ze względu na duże obłożenie. Dostęp przewodowy również był niemożliwy z powodu zepsutego gniazda. Po zmianie pokoju na 211 okazało się, że problemy pozostały te same tj. brak wifi i tu również zepsute gniazdo. Ponadto w pokoju 211:
- grzejniki nie posiadają termostatów, więc w pokoju było gorąco (jeden z grzejników znajduje się bezpośrednio za wezgłowiem łóżka!!!)
- 3 z 6 lamp nie działały prawdopodobnie z powodu przepalonych żarówek
- na wykładzinie w salonie znajdowały się drobne śmieci i okruchy co wskazuje na niedokładne odkurzenie
- w łazience brak załony okna (jedynie firana) co wieczorem jest nieco krępujące, ponieważ okno posadowione jest się dosyć nisko, a naprzeciw znajduje się postój taksówek
- wejście do kabiny prysznicowej po maksymalnym rozsunięciu drzwi ma szerokość ok. 30cm, więc korzystanie nie jest wygodne, a dla niektórych gości może być w ogóle niemożliwe.
- słuchawka prusznica wypada z uchwytu węża z powodu zerwanego gwintu.
Oczywiście hotel posiada również wiele zalet, jednakże wymienione powyżej usterki zupełnie nie korespondują z ceną noclegu 320,00 zł, a moje wrażenia i ogólna ocena hotelu są negatywne.
Ireneusz Jakubiec

• Najpierw j. polski
  • Dowolne
  • Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Hotel Aviator? Podziel się wrażeniami!

Hotel Aviator — dodatkowe informacje

Adres: Ul. Malczewskiego 18, Radom 26-600, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Spa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 3 wśród 5 pensjonatów/zajazdów w Radom

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Hotel Aviator, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.