Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Najgorsze SPA w jakim byłam” 2 5 gwiazdkowych
Artis Hotel & Spa — recenzja

Artis Hotel & Spa
Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Zapisz
Dodano Artis Hotel & Spa do listy Zapisane.
Artis Hotel & Spa
4.0 z 5 Hotel   |   ul. Sitaniec 1 | Lubelska 101, Zamość 22-400, Polska   |
Udogodnienia w hotelu
Miejsce nr 2 wśród 9 hoteli w Zamościu
Warszawa
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 6 Podziękowania: 6
“Najgorsze SPA w jakim byłam”
2 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 2 stycznia 2013

Zimna woda w jacuzzi, awaria basenu - brak inicjatywy hotelu do jakiejkolwiek rekompensaty, niekompetentny i niesympatyczny personel SPA, dodatkowe opłaty za skorzystanie z części saun i zimnego jacuzzi, sprzątanie pokoi pozostawiające wiele do życzenia (nieodkurzane, stolik brudny przez cały pobyt), niemiła i arogancka managerka SPA. Jedyny plus hotelu to restauracja z dobrym jedzeniem i miłą obsługą. Nie polecam i na pewno nie wrócę.

• Pobyt: grudniu 2012, wyjazd we dwoje

4 5 gwiazdkowych
    3,5 5 gwiazdkowych
    4 5 gwiazdkowych
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
17 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 20 miastach Recenzje w 20 miastach
Podziękowania: 26 Podziękowania: 26
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 17 sierpnia 2012

Hotel-SPA ze wszech miar godne polecenia. Mieliśmy bardzo wygodny apartament dla 4 osób. Korzystaliśmy z basnu, SPA oraz rozrywki - gry w kręgle w barze. Wszystkie atrakcje na bardzo wysokim poziomie. Śniadanie pyszne - duży wybór smacznie przygotowanych potraw (tradycyjnie na ciepło jajecznica, kiełbaski, parówki oraz szeroki wybór zakąsek, sałetek, wędlin i serów). Cenowo również przyzwoicie. polecam

• Pobyt: sierpniu 2012, wyjazd z rodziną
96 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 85 miastach Recenzje w 85 miastach
Podziękowania: 118 Podziękowania: 118
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 21 czerwca 2012

Wczoraj spędziłem noc w tym hotelu. Pokoje eleganckie, szczególnie łazienka, dużą zaletą jest basen, sauny i sala fitness. Dość rozbudowane jak na hotel, co sie rzadko zdarza. Dobre jedzenie, dobra obsługa, wybór na śniadaniu średni ale wystarczający. Jedyny minus za lokalizację, do centrum trzeba jednak podjechać kilka minut, ale ogólnie warty polecenia.

Pobyt: czerwcu 2012, wyjazd służbowy
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 1
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu
Hotele, które mogą Ci się spodobać…

Byłeś(-aś) w Artis Hotel & Spa? Podziel się wrażeniami!

Artis Hotel & Spa — dodatkowe informacje

Adres: ul. Sitaniec 1 | Lubelska 101, Zamość 22-400, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Zamość
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 9 hoteli w Zamościu
Rozpiętość cen (za noc): 329 zł - 469 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Artis Hotel & Spa 4*
Liczba pokoi: 62
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Sercem naszego kompleksu jest jedyny w Zamościu Hotel z rozbudowanym zapleczem SPA & Wellness, którego na pewno nie zaoferują Państwu inne hotele w Zamościu. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami ekskluzywnego i urokliwego Artis Hotel & SPA. Jest to miejsce, które nie da o sobie zapomnieć. Zapewniamy, że każdy kto choć raz nas odwiedzi, powróci tu niejednokrotnie! ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Artis Hotel & Spa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Artis Hotel & Spa, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.