Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Pensjonat górski blisko świątyni Wang” 3 5 gwiazdkowych
Willa Astor — recenzja

Willa Astor
Nie udało się nam znaleźć cen dla tego obiektu zakwaterowania
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego obiektu zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Karpacz
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Willa Astor
Zapisz Zapisano
Dodano Willa Astor do listy Zapisane.
ul. Karkonoska 28 | Upper Karpacz, Karpacz 58-550, Polska   |
Udogodnienia w hotelu
Miejsce nr 57 wśród 94 pensjonatów/zajazdów w Karpacz
Wrocław, Dolnoslaskie, Poland
Podziękowania: 16 Podziękowania: 16
“Pensjonat górski blisko świątyni Wang”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 17 grudzień 2012

Odwiedziłem ten pensjonat z żoną i 10-cio miesięczną córką w ramach kuponu Groupon. Podkreślam że jest to pensjonat a nie hotel 4-gwiazdkowy, jak widzę niektórzy spodziewali się luksusów. Na naszą prośbę właściciel chętnie przystał na propozycję zmiany pokoju na bardziej dostępny dla dziecka. Otrzymaliśmy pokój z dwoma pomieszczeniami i łazienką. Wnętrze było czyste (włącznie z łazienką) i co dla nas ważne ciepłe (zdarzało nam się już odwiedzać hotele "luksusowe" gdzie zapominano o ogrzewaniu). Lokalizacja obiektu to plus i minus - plus za bliskość do świątyni Wang i szlaków górskich, minus dla niezmotoryzowanych z uwagi na kilka km do pokonania do centrum Karpacza. Obiadokolacje bardzo smaczne, dobrze doprawione, posiłki gotowane na miejscu - dwudaniowe z kompotem (dawno nie piłem kompotu..). Śniadania raczej podstawowe: wędlina, serek, dżem i herbata. Lepiej dokupić pomidorka gdzieś w sklepie jeśli ktoś lubi. Obsługa bardzo miła. Dla dzieci dużo zabawek i wyposażenia umożliwiającego zjedzenie z rodzicami posiłku w restauracji (karczmie) - duży plus. W restauracji wystrój w drewnie, z kominkiem. Przy obiekcie kilka miejsc parkingowych w cenie noclegu. Nie mieliśmy ręczników pokoju, nie rozumiem powodów, ale mieliśmy swoje więc nie poprosiliśmy. W pokoju na wyposażeniu jest czajnik elektryczny, tv z kilkoma kanałami kablówki. Internet bezprzewodowy bardzo powolny, często zrywają się połączenia niestety. Wieczorem bar jest zamykany - ok. godz. 21 nie kupiłem już piwa nalewanego z beczki :-( Generalnie na wyjazd w góry obiekt godny polecenia - z rodziną lub przyjaciółmi, luksusów nie ma ale przecież to jest pensjonat. Blisko jest do centrum SPA Gołębiewski jeśli ktoś lubi.

Wskazówka dotycząca pokojów: proponuję poprosić pokoje od strony hotelu Gołębiewski z uwagi na ciekawsze widoki z okna
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: grudniu 2012, wyjazd z rodziną

Biznesowa
Podsumowanie rankingu
    3,5 5 gwiazdkowych
    2,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
Szczecin, Polska
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 7 Podziękowania: 7
2 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 29 październik 2012

Niestety, podzielam w pełni zdanie o bylejakości, właśnie wróciłem niedawno - byłem przez 7 noclegów do dnia 22.10.2012. no i oczywiscie tez grupon. Piekna było pogoda jednak warunki w "pensjonacie"...absolutne olanie klienta! Po 19 nie ma w ośrodku nikogo. Jeśli nawet jest (tylko do 19) obsługa to nie zainteresowana goścmi. Dosć powiedziec, ze nie było nawet dla nas papieru toaletowego - sami kupowalismy, posciel byla stara, materace 20 - 30 letnie, reczniki wielkosci kartki przez 8 dni nie wymienione! w katach "koty", pod łożkiem - strach mieszka i bezkregowce! :) Tv wersja zimowa - 4 programy (czasami 5) i śnieży!!! szkoda, ze nic sie nie zgadza z ofertą przedstawioną dla klientów poza pieknymi okolicznościami pogody...ale to juz niezalezne od niego i dlatego działa pewnie! Co do jedzenia - sniadania takie sobie, brak kawy, najtansza herbata, najtansze wszystko - trzeba sobie dokupic pomidorka itd by dalo sie jesc, masło ani razu nie nadawalo sie do smarowania bo zawsze zmrozone...obiado-kolacje lepsze, bardzo dobre zupy, ktos sie zna w kuchni na gotowaniu.Poza tym 2 danie zdecydowania za małe jak na faceta w gorach, ale z tego wszystkiego co ma do zaoferowania Astor to jeszcze jedzenie jest najlepsze!
Podsumowujac - nie pojade juz tam nigdy, przyzwyczajani jestesmy do innych warunków, nowoczesnosci i czystosci - w Willi Astor czas sie zatzrymał 20 lat temu a klienta ma sie w [--] bo przeciez juz zaplacil i ma sie cieszyc bo jest w gorach przeciez! takie podejscie niestety panuje w wiekszosci Karpacza (knajpki, restauracje) i nie wrozy to im dobrze. Porownanie ze Słowacja czy nawet Zakopanem wypada dramatycznie dla Wilii Astor. Nie polecam.

• Pobyt: październiku 2012, wyjazd z rodziną
    • 2 5 gwiazdkowych Wartość
    • 2 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 1 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 1 5 gwiazdkowych Czystość
    • 3 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 7

Karpacz — te hotele bardzo podobają się podróżnym

Zielona Góra, Lubuskie, Poland
Liczba recenzji: 2
Recenzje w 2 miastach Recenzje w 2 miastach
Podziękowania: 2 Podziękowania: 2
2 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 30 wrzesień 2012

Nabyłem "GROUPON" i szczerze odradzam .Byłem tam przez cztery doby , dopisała tylko pogoda (Bogu dzięki).Absolutny brak gospodarza, wszechobecna bylejakość. Pokój przegarnięty ale nie posprzątany, kurz ma półkach pod łóżkami i na telewizorze. Łazienka po wyszorowaniu do użytku, ale ostrożnie. Odbiór internetu na granicy odbioru ( w oknie). Telewizja jak zimą, śnieży Powyrywane kontakty, wystające żarówki z sufitu. Jedzenie może z nim konkurować gorący kubek.

Wskazówka dotycząca pokojów: Lepiej omijać
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: wrześniu 2012, wyjazd z rodziną
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 2
Częstochowa, Polska
Podziękowania: 15 Podziękowania: 15
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 26 sierpień 2012

Właśnie wróciliśmy z Karpacza.Nasz wyjazd był z gruponu na trzy dni.Ogólnie nam się podobało.Do centrum bardzo daleko,ale nam to akurat nie przeszkadzało,bo celem naszej wycieczki było zdobycie Śnieżki i do szlaku od świątyni Wang było parę metrów.Niestety wieczorem do centrum daleko,ale polecam obok pensjonatu restaurację żydowską-mega porcje i dania zarówno z kuchni żydowskiej i nie tylko. Jeśli chodzi o wyżywienie w naszej Willi Astor to niestety małe rozczarowanie.Przykład:śniadanie - sześć plasterków wędliny,cztery plasterki sera żółtego,pomidorek i dżem(oto całe śniadanie).obiad -spaghetti (niestety makaron rozgotowany,sos dziwacznego pochodzenia).Tylko obsługa bardzo miła i czyste pokoje.

• Pobyt: sierpniu 2012, wyjazd we dwoje
    • 3 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 3 5 gwiazdkowych Pokoje
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 4
Wrocław, Polska
Podziękowania: 15 Podziękowania: 15
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 24 sierpień 2012

Odwiedziłam willę Astor końcem maja i przywiozłam z weekendowego wypadu bardzo miłe wspomnienia. Hotelik zadbany, czysty. Posiłki smaczne i urozmaicone. Miła obsługa. Na dole znajduje się bar, gdzie wieczorem można wypić ciepłą herbatę, bądź sączyć piwko na tarasie z widokiem na pasmo Karkonoszy. Bardzo dobra lokalizacja, praktycznie tuż u podnóża Świątyni Wang. Idealne miejsce na wypoczynek. Szczerze polecam! :-)

• Pobyt: maju 2012, wyjazd we dwoje
    • 4 5 gwiazdkowych Wartość
    • 5 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 5 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 5 5 gwiazdkowych Pokoje
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 2
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Willa Astor? Podziel się wrażeniami!

Willa Astor — dodatkowe informacje

Adres: ul. Karkonoska 28 | Upper Karpacz, Karpacz 58-550, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Karpacz
Udogodnienia:
Styl hotelu:
Miejsce nr 57 wśród 94 pensjonatów/zajazdów w Karpaczu

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Willa Astor, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.