Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“super obsługa!” 4 5 gwiazdkowych
Villa Skala — recenzja

Villa Skala
Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Zapisz
Dodano Villa Skala do listy Zapisane.
Villa Skala
Liczba recenzji: 4 Liczba recenzji: 4
Podziękowania: 4 Podziękowania: 4
“super obsługa!”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 1 wrzesień 2013

przyjechałam z chłopakiem tylko na kilka dni, ale się opłacało :) za taką cenę dostaję się świetne śniadanie, super pokój z pięknym widokiem (duże i szerokie okna), Wystrój jest nowoczesny i bardzo przypadł mi do gustu :). Do centrum spokojnym spacerkiem 10-15 min (bardzo cicho jest w pensjonacie). Szczerze polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: proście o pokój z widokiem - jest pięknie!
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: sierpniu 2013, wyjazd we dwoje

4 5 gwiazdkowych
    2,5 5 gwiazdkowych
    3,5 5 gwiazdkowych
    3,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Poznań, Polska
Podziękowania: 6 Podziękowania: 6
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 23 marzec 2013

Niestety ja nie miałam okazji doświadczyć pobytu w tym miejscu, gdyż odmówiono mi tej możliwości. Planowałam weekend w Karpaczu z 2 zaprzyjaźnionymi rodzinami (posiadającymi nastoletnie już dzieci). Przy próbie dokonania rezerwacji dowiedziałam się, że właściciele nie przyjmują grup zorganizowanych- zastanawiam się od kiedy rodzina to grup zorganizowana?. Dowiedziałam się, że pozostali goście mogą nie życzyć sobie naszego towarzystwa, a co za tym idzie z pewnością zakłócalibyśmy im pobyt naszym zachowaniem. Próbowałam umieścić moją opinię na oficjalnej stronie pensjonatu jednak okazało się to niemożliwe ( właściciele umieszczają chyba tylko te pochlebne opinie).
Tak więc warunki może i dobre, ale podejście właścicieli do klienta pozostawia wiele do życzenia, (co potwierdzają także poniższe opinie)- tak więc radzę się zastanowić zanim wybierzecie się państwo do Willi Skała jak „grupa zorganizowana” – potocznie zwana rodziną ;o).
Karolina

• Pobyt: marcu 2013, wyjazd z rodziną
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 6

Podróżnym bardzo się podobają te hotele w lokalizacji Karpacz

Wrocław
Podziękowania: 13 Podziękowania: 13
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 22 sierpień 2012

W internrcie wszysko ładnie, pięknie i zachęcająco,a w rzeczywistości dramat!
Na "Dzień Dobry" bardzo niemiłe zaskoczenie. Po naszym przyjezdzie okazało się, że nie ma dla nas miejsc, gdzie wcześniej została dokonana rezerwacja. Po małej awanturze właściciel telefonicznie oznajmił, że "jakiś mały pokój się znajdzie...".
TV - działa tylko Polsat, słabo 1 i 2, a za resztę kanałów trzeba płacić:/
Internet idzie jakby chciał, a nie mógł.
Brak ręczników i mydełka w łazienkach:/
Parking nie jest przystosowany do miejsc noclegowych w Willi.
Tj ktoś wcześniej napisał najlepsza jest Księga gości na stronie WILLI - Właściciele akceptują to co chcą, a przy okazji są bardzo oryskliwi !!!
Jedyny pozytyw z tego wszystkiego to śniadania w formie stołu szwedzkiego.
Był to mój pierwszy i ostatni raz w tej Willi !!!
Nie polecam nikomu, bo może się okazać, że po przyjezdzie nie mają Państwo gdzie spać:/ !!!

• Pobyt: sierpniu 2012, wyjazd z rodziną
Młodszy recenzent
Liczba recenzji: 3 Liczba recenzji: 3
Podziękowania: 13 Podziękowania: 13
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 10 styczeń 2012

Szczerze odradzam…kontakt z właścicielem pozwala na uzyskanie jedynie zdawkowych informacji – radzę zachować e-mail (lub inny dowód) potwierdzający terminu rezerwacji i wpłatę zaliczki, bo na miejscu może się okazać – tak jak w naszym przypadku – że nie ma miejsc przez niedbalstwo i roztrzepanie Pana właściciela, który w swoim „kalendarzyku” źle zaznaczył termin (przez co późnym wieczorem biegaliśmy po Karpaczu z nadzieją że znajdzie się coś wolnego) bardzo prawdopodobne, że jest to działanie obliczone na zysk, bo inny klient zapłacił od razu całość, a nie tylko zaliczkę, albo planuje dłuższy pobyt, w związku z czym jest „ważniejszy, bardziej opłacalny” - opinię o tym, że Skała dzieli klientów na tych pierwszej i tych drugiej kategorii potwierdził nam również inny pensjonat - ponadto „willa” znajduje się przy głównej drodze i nie zapewnia wszystkim miejsc parkingowych, obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

• Pobyt: październiku 2011, wyjazd we dwoje
    • 1 5 gwiazdkowych Wartość
    • 1 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 4 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 3 5 gwiazdkowych Czystość
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 12
Podziękowania: 4 Podziękowania: 4
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 10 październik 2011 z urządzeń przenośnych

Pokoje czyste ładne eleganckie. Całą willa zrobiona jest w eleganckim stylu. Śniadania smaczne i idzie się najeść. Jest to spokojne miejsce oddalone ok 2 km od centrum. Jedyny poważny problem to temperatura w pokojach. Jak na tę porę roku jest w nich trochę za zimno. w łazience nie ma ręcznikow i mydla, ale z drugiej strony za taka cenę nie ma co oczekiwać cudów. Pozdrawiam i szczerze polecam

• Pobyt: październiku 2011
    • 5 5 gwiazdkowych Wartość
    • 5 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 4 5 gwiazdkowych Czystość
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 4
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Villa Skala? Podziel się wrażeniami!

Villa Skala — dodatkowe informacje

Adres: ul. Skalna 44, Karpacz, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Karpacz
Styl hotelu:
Miejsce nr 22 wśród 25 hoteli w Karpaczu
Rozpiętość cen (za noc): 107 zł - 157 zł
Liczba pokoi: 1
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Villa Skala. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Villa Skala, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.