Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Nieuczciwi” 1 5 gwiazdkowych
Pensjonat Orla Perc — recenzja

Zapisz Zapisano
Dodano Pensjonat Orla Perc do listy Zapisane.
Pensjonat Orla Perc
Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie mm/dd/rrrr Wymeldowanie mm/dd/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 1 dodatkowe witryny!
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 14 Podziękowania: 14
“Nieuczciwi”
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 10 grudzień 2011

Planowaliśmy spędzić święta w Zakopanem. Ze względu na charakter pracy wiedzieliśmy jednak, że wyjazd może nie dojść do skutku, dlatego, szukając pensjonatu lub hotelu, braliśmy pod uwagę wyłącznie te, w których - z odpowiednim wyprzedzeniem - można anulować rezerwację.
I chociaż lokalizacja średnio nam odpowiadała, a i ceny były dość wysokie, z tego względu wybraliśmy pensjonat ORLA PERĆ przy ul. Pardałówka, wpłacając zaliczkę w wysokości 30% kosztów pobytu.
Warunki były jasne: do 7 dni przed zarezerwowanym terminem przyjazdu można bez problemu anulować rezerwację, w naszym przypadku był to 12 grudnia.
4 grudnia okazało się, że jednak nie możemy wyjechać i tego samego dnia zawiadomiliśmy recepcję. No i zaczęły się schody. Przez kilka dni panie nie były w stanie nic powiedzieć, bo nie mają kontaktu z właścicielem. Obiecywały oddzwonić, nie oddzwaniały itp. W końcu mailem przyszła informacja, że sprawa została przekazana - odnalezionemu w końcu - właścicielowi. Nic to jednak nie zmieniło, bo nie doczekaliśmy się informacji, czy uznają rezygnację i zwracają pieniądze, czy nie. Cisza na łączach i totalne lekceważenie klienta.

Pobyt: grudniu 2011, wyjazd z rodziną

Podsumowanie rankingu
    3,5 5 gwiazdkowych
    4 5 gwiazdkowych
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (2)
Data | Ranking
Ingolstadt, Niemcy
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 6 Podziękowania: 6
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 25 sierpień 2011

Pensjonat czysty, chociaz pokoje nie sa sprzatane, reczniki co 3 dni zmieniane. Sniadania bardzo dobre, obiadokolacje - nie polecam. Lokacja bardzo dobra, 20 min do Krupowek, duzo sklepow dookola. Obsluga przyjemna, chociaz jedna pani przy sniadaniach sprawiala wrazenie jakby meczyla sie praca z ludzmi i nie zawsze byla mila :-(

• Pobyt: sierpniu 2011, wyjazd we dwoje
    • 3 5 gwiazdkowych Wartość
    • 4 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 4 5 gwiazdkowych Czystość
    • 3 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 6

Byłeś(-aś) w Pensjonat Orla Perc? Podziel się wrażeniami!

Pensjonat Orla Perc — dodatkowe informacje

Adres: street Pardalowka 3d, Zakopane 34-500, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Zakopane
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Hotel przy stoku Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród najlepszych tanich hoteli w miejscowości Zakopane
Nr4 wśród hoteli przy stokach narciarskich w miejscowości Zakopane
Rozpiętość cen (za noc): 189 zł - 1 082 zł
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Pensjonat Orla Perc. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Pensjonat Orla Perc Zakopane

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Pensjonat Orla Perc, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.