Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“dobre jedzenie” 4 5 gwiazdkowych
Bristol Hotel — recenzja

Bristol Hotel
Krakowska 9, Tarnów 33-100, Polska
+48 14 621 22 79
Strona internetowa
Popraw to ogłoszenie
Nr 9 wśród 36 Restauracje (Tarnów)
Zakres cen: USD 3 - USD 13
Kuchnie: Polska, Europejska, Pizza i makaron, Posiłek dla rodziny
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Dostarczanie
Opis: Hotel Bristol to czterogwiazdkowy hotel, położony w samym centrum Tarnowa, który oferuje swoim gościom najwyższą jakość usług oraz uroczą atmosferę Tarnowskiej starówki. Od Rynku Tarnowskiego dzieli go jedynie 5 minut spacerem (350 m). Pobyt w naszym hotelu pozwoli Państwu zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach i korzystać z przyjemności naszych usług, a samochód można zostawić na monitorowanym parkingu. Wysoki standard naszych usług obejmuje organizację wesel i innych imprez okolicznościowych, a także szkoleń i konferencji. Każdy kto marzy by zorganizować przyjęcie weselne w Tarnowie, może liczyć na Hotel Bristol. Do dyspozycji gości oddajemy nasz taras, jak również doskonale wyposażone sale bankietowe oraz jedną z najlepszych restauracji w Tarnowie. Serwujemy tradycyjne potrawy kuchni staropolskiej oraz europejskiej. Pełna obsługa gastronomiczna, profesjonalna obsługa hotelowa oraz przyjazna atmosfera są gwarancja udanego pobytu w Hotelu Bristol. Państwa komfort jest naszym priorytetem. Z przyjemnością przygotujemy ofertę specjalną dla gości zainteresowanych różnymi formami pobytu - seniorów, zakochanych, rodzin z dziećmi itp. Jesteśmy renomowanym hotelem w Tarnowie. Nasz hotel przez swoją długa historię miał przyjemność gościć wielu znanych osobistości ze świata kultury.
Kraków, Polska
Kontrybutor
Liczba recenzji: 37 Liczba recenzji: 37
7 recenzje(-i) restauracji
Recenzje w 14 miastach Recenzje w 14 miastach
Podziękowania: 15 Podziękowania: 15
“dobre jedzenie”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 11 grudzień 2013

Restauracja znajduje się na terenie hotelu. Jedzenie nie najgorsze. Miła obsługa. Można tu zorganizować większą imprezę np. ślub, studniówkę itp., duża sala do tańczenia, polecam.

Data wizyty: marcu 2013
Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Napisz recenzję

Recenzje w 22 miastach Recenzje w 22 miastach
Podziękowania: 25 Podziękowania: 25
“syf”
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 19 czerwiec 2012

śmierdzi starym łojem i brudem. jedzenie wstrętne i można mieć biegunkę

Czy ta recenzja była pomocna? Tak 2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tadeusz N, Właściciel, Bristol Hotel, 15 grudzień 2014
Thank you for such a kind review. We hope you visit our restaurant again in the future.

Bristol Hotel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bristol Hotel? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Bristol Hotel, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.