Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Dobre jedzenie i przyjazny, pomocny personel” 4 5 gwiazdkowych
Hotel Dunajec — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Zapisz
Dodano Hotel Dunajec do listy Zapisane.
Hotel Dunajec
3.0 z 5 Hotel   |   ul. Krakowska 85 | Zgłobice/Tarnów, Tarnów 33-113, Polska   |
Udogodnienia w hotelu
Miejsce nr 2 wśród 7 hoteli w Tarnowie
Woking, Wielka Brytania
Starszy kontrybutor
Liczba recenzji: 221 Liczba recenzji: 221
58 recenzje(-i) hoteli
Podziękowania: 158 Podziękowania: 158
“Dobre jedzenie i przyjazny, pomocny personel”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 9 maja 2012

Skorzystaliśmy z Hotelu Dunajec podczas naszego ślubu w zeszłym roku. Zatrzymał się tu około tuzin naszych krewnych i zanim podjęliśmy decyzję oglądaliśmy pokoje i inne miejsca. Jakkolwiek niektóre pokoje wydawały się stęchłe, dało się to rozwiązać dobrze je wietrząc. To łatwe, bo większość pokoi ma balkony, zwłaszcza te z tyłu hotelu. Po przyjeździe, wszyscy, a było nas 21 osób, jedliśmy w restauracji. Później czułem się winny, że nie ostrzegłem hotelu, że ich najedziemy ich całą grupą. Ale nie był to problem dla restauracji i obsługi. Była tylko jedna kelnerka, która pracowała ciężej niż pięć osób pracowałoby w Anglii. Zachowywała się bardzo przyjaźnie i naprawdę ciężko pracowała. Obsługa nie jest wliczona w cenę, więc daliśmy jej napiwek, na który zasłużyła. Poproś o pokój z tyłu, bo dzięki temu będziesz dalej od dwupasmówki i będziesz miał balkon z widokiem. Ogród jest bardzo słoneczny. Hotel jest w doskonałej lokalizacji i jeśli nie masz obsesji na punkcie Krakowa, wybierz się na wycieczkę do Tarnowa (10 minut). Watro też mieć samochód, abyś móc zwiedzać okoliczny piękny polski krajobraz.

Czy ta recenzja była pomocna? Tak 1
Pierwotnie przesłane w angielski na www.tripadvisor.co.uk. Pokaż oryginał
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr M, Właściciel, Hotel Dunajec, 9 czerwca 2014
Thank you for your opinnion. Hope to see you again some time! Piotr Mazurek
Napisz recenzję

21 recenzje(-i) naszych podróżnych

Ocena podróżników
Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
  • Najpierw angielski
  • Najpierw j. polski
  • Dowolne
  • Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu
Hotele, które mogą Ci się spodobać…

Byłeś(-aś) w Hotel Dunajec? Podziel się wrażeniami!

Hotel Dunajec — dodatkowe informacje

Adres: ul. Krakowska 85 | Zgłobice/Tarnów, Tarnów 33-113, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Tarnów
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 7 hoteli w Tarnowie
Rozpiętość cen (za noc): 94 zł - 158 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Dunajec 3*
Liczba pokoi: 36
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Ośrodek położony jest nad rzeką Dunajec przy trasie E-40 Kraków-Tarnów. Stanowi doskonałą ofertę dla tych, którzy szukają miejsca o wysokim standardzie i przystępnej cenie. Pokoje wyposażone w łazienki, większość pokoi jest z balkonem. Menu restauracji Hotelu Dunajec kusi znakomitymi daniami kuchni polskiej jak i europejskiej. Tutaj śniadanie, lunch, obiad, czy kolacja to prawdziwa przyjemność. Ponadto organizujemy niezapomniane bale sylwestrowe, wspaniałe przyjęcia weselne i komunijne oraz inne imprezy okolicznościowe. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Dunajec. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Hotel Dunajec, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.