Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Dobre jedzenie i przyjazny, pomocny personel” 4 5 gwiazdkowych
Hotel Dunajec — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Zapisz
Dodano Hotel Dunajec do listy Zapisane.
Hotel Dunajec
Ul Krakowska 85 | Zglobice near Tarnow, Tarnów 33 113, Polska   |
Udogodnienia w hotelu
Miejsce nr 1 wśród 6 pensjonatów/zajazdów w Tarnów
Woking, Wielka Brytania
Starszy kontrybutor
Liczba recenzji: 182 Liczba recenzji: 182
49 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 62 miastach Recenzje w 62 miastach
Podziękowania: 118 Podziękowania: 118
“Dobre jedzenie i przyjazny, pomocny personel”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 9 maj 2012

Skorzystaliśmy z Hotelu Dunajec podczas naszego ślubu w zeszłym roku. Zatrzymał się tu około tuzin naszych krewnych i zanim podjęliśmy decyzję oglądaliśmy pokoje i inne miejsca. Jakkolwiek niektóre pokoje wydawały się stęchłe, dało się to rozwiązać dobrze je wietrząc. To łatwe, bo większość pokoi ma balkony, zwłaszcza te z tyłu hotelu. Po przyjeździe, wszyscy, a było nas 21 osób, jedliśmy w restauracji. Później czułem się winny, że nie ostrzegłem hotelu, że ich najedziemy ich całą grupą. Ale nie był to problem dla restauracji i obsługi. Była tylko jedna kelnerka, która pracowała ciężej niż pięć osób pracowałoby w Anglii. Zachowywała się bardzo przyjaźnie i naprawdę ciężko pracowała. Obsługa nie jest wliczona w cenę, więc daliśmy jej napiwek, na który zasłużyła. Poproś o pokój z tyłu, bo dzięki temu będziesz dalej od dwupasmówki i będziesz miał balkon z widokiem. Ogród jest bardzo słoneczny. Hotel jest w doskonałej lokalizacji i jeśli nie masz obsesji na punkcie Krakowa, wybierz się na wycieczkę do Tarnowa (10 minut). Watro też mieć samochód, abyś móc zwiedzać okoliczny piękny polski krajobraz.

Czy ta recenzja była pomocna? Tak 1
Pierwotnie przesłane w angielski na www.tripadvisor.co.uk. Pokaż oryginał
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr M, Właściciel, Hotel Dunajec, 9 czerwiec 2014
Thank you for your opinnion. Hope to see you again some time! Piotr Mazurek
Napisz recenzję

12 recenzje(-i) naszych podróżnych

Ocena podróżników
Wyświetl recenzje w kategorii:
Wyjazd w pojedynkę
Podsumowanie rankingu
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (3)
Data | Ranking
  • Najpierw angielski
  • Najpierw j. polski
  • Dowolne
  • Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Hotel Dunajec? Podziel się wrażeniami!

Hotel Dunajec — dodatkowe informacje

Adres: Ul Krakowska 85 | Zglobice near Tarnow, Tarnów 33 113, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Tarnów
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (Wi-Fi) Bezpłatny parking Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 6 pensjonatów/zajazdów w Tarnowie
Rozpiętość cen (za noc): 128 zł - 162 zł
Liczba pokoi: 36
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Dunajec. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Hotel Dunajec, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.