Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Meta Hotel Szczyrk” 3 5 gwiazdkowych
Hotel Meta — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Zapisz
Dodano Hotel Meta do listy Zapisane.
Hotel Meta
Recenzje w 4 miastach Recenzje w 4 miastach
Podziękowania: 40 Podziękowania: 40
“Meta Hotel Szczyrk”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 19 marzec 2013

Hotel położony genialnie tuż obok kolejki linowej. I co z tego, skoro trasy na Skrzycznem nieprzygotowane i lepiej pojechać na Czyrne Solisko. Hotel klimatyczny, pokoje sympatyczne, urządzone z gustem. Niestety nie zawsze sprzątane, czasem prysznic przejechany brudną ścierą, co było czuć nawet w pokoju. Jedzenie bardzo smaczne, zwłaszcza śniadania i kolacje. Obiady mniej i goście skarżyli się na małe porcje. Spa przyjemne ale czynne zbyt krótko. Obsługa niestety niekompetentna. Po pierwsze hotel ma jakiś problem z komunikacją pomiędzy marketingiem a kuchnią. Po drugie niektórzy kelnerzy byli po prostu niemili i zachowywali się jakby przyszli z łapanki. Po trzecie zbyt długie oczekiwanie na posiłki. Słowem potencjał hotel ma, ale musi popracować nad szczegółami i infrastrukturą.

• Pobyt: lutym 2013, wyjazd służbowy

4,5 5 gwiazdkowych
    3,5 5 gwiazdkowych
    3,5 5 gwiazdkowych
    4 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (12)
Data | Ranking
Tychy, Polska
Liczba recenzji: 2
1 podziękowanie 1 podziękowanie
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 10 marzec 2013

Spędziłam z Rodzinką ferie zimowe w hotelu Meta. Znależliśmy tu wszystko co nam było potrzebne , za oknem wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne obok hotelu lodowisko , ski przedszkole gdzie nasze wnuki nauczyły się jeździć na nartach .Pokój bardzo ładny , czysty z balkonem ,przytulne SPA - polecam masaż świecą , wieczorem można posiedzieć w sali kominkowej,Restauracja serwuje dobre jedzenie. Miła i pomocna obsługa w Recepcji i Restauracji.

• Pobyt: lutym 2013, wyjazd z rodziną
    • 4 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 4 5 gwiazdkowych Czystość
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 1
Bielsko-Biała, Polska
Podziękowania: 3 Podziękowania: 3
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 19 luty 2013

Hotel położony tuż obok wyciągu, dzięki czemu mogłem odprężyć się po nudnym (bądź co bądź) szkoleniu. Hotel oferuje bezpłatną strefe SPA, jacuzi, i sauna.

Sala konferencyjna klimatyzowana

Sympatyczna obsługa. Smaczne jedzenie

Wskazówka dotycząca pokojów: najlepiej z widokiem
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: styczniu 2013, wyjazd służbowy
    • 5 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 5 5 gwiazdkowych Czystość
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 3
Kamień
Podziękowania: 6 Podziękowania: 6
2 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 27 styczeń 2013

Byliśmy ze znajomymi w 6osób niedawno w hotelu meta i nie wspominamy go za dobrze
w pakiecie mieliśmy obiadokolacje

\pokoje ładne ale niestety materace na łóżkach wyglądały okropnie do tego straszny smród (chyba nigdy nie były czyszczone)
obsługa w restauracji jakaś taka dziwna, moim zdaniem niekompetentna, brudno na stolikach i na bufetach na których znajdowało się jedzenie, bemary z gorącymi posiłkami nie dogrzewały ich a co za tym idzie jedzenie stygło np. gdy jadłem jakieś mięso z danego bemara jak był przyniesiony na świeżo to było ok ale jak wziąłem z niego takie same mięso za kilka minut już było słabo ciepłe.
Recepcja ok.
jedzenie ok.
Obsługa restauracji marnie.
Zapomniałbym o tym że w naszej łazience strasznie śmierdziało z odpływów.
Generalnie nie jesteśmy zadowoleni z tego hotelu i na pewno nigdy tam nie wrócimy.
Jedyny chyba plus to lokalizacja i nic więcej.
Szczerze nie polecam.

• Pobyt: grudniu 2012, wyjazd ze znajomymi
    • 2 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 1 5 gwiazdkowych Czystość
    • 1 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 6

Podróżnym bardzo się podobają te hotele w lokalizacji Szczyrk

Gdańsk, Polska
Podziękowania: 7 Podziękowania: 7
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 13 styczeń 2013

Pobyt Sylwestrowy 2012/2013 okazał się porażką... A zachęceni pakietem z zeszłego sezonu w ciemno zdecydowaliśmy się na pobyt w Meta Hotel. Niestety w ciągu roku hotel co prawda zyskał jedną gwiazdkę ale stracił znacznie na jakości... Bardzo słaba organizacja, nikt nic nie wie, problemy z obsługą (brak komunikacji między recepcją a restauracją), problemy z korzystaniem z sauny (brak ręczników, brak kluczyków do szafek), sylwester zorganizowany fatalnie (brak miejsca do tańczenia, zespół miał co chwila przerwę na posiłek, ciężko złapać kelnera aby cokolwiek zamówić, na stołach wyliczona ilości napojów), problemy z obiadokolacjami (zupy zimne, nieuzupełniane podgrzewacze, desery kończyły się po pół godziny a obsługa informowała gości "jak kuchna wyda to będą"). Szkoda, że to miejsce tak bardzo zmieniło się na minus...

• Pobyt: styczniu 2013, wyjazd we dwoje
    • 1 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 3 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 3 5 gwiazdkowych Czystość
    • 1 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 7
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Hotel Meta? Podziel się wrażeniami!

Hotel Meta — dodatkowe informacje

Adres: Skosna 4, Szczyrk 43-370, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Szczyrk
Udogodnienia:
Wybór napojów Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Hotel przy stoku Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 6 wśród 10 hoteli w Szczyrku
Rozpiętość cen (za noc): 336 zł - 363 zł
Klasa hotelu:3,5-gwiazdkowy — Hotel Meta 3.5*
Liczba pokoi: 89
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm HRS i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Meta. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Hotel Meta, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.