Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Fantastycznie” 5 5 gwiazdkowych
Orłowska Townhouse — recenzja

Zapisz Zapisano
Dodano Orłowska Townhouse do listy Zapisane.
Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Orłowska Townhouse
4.0 z 5 Pensjonat   |   ul. Slawkowska 26 | Cracow Old Town, Kraków 31014, Polska (dawniej Apartments Slawkowska 26)   |
Strona www hotelu
Udogodnienia w hotelu
Cena specjalna
10% obniżki z ceny pokoju
Miejsce nr 1 wśród 108 pensjonatów/zajazdów w Kraków
Melbourne, Australia
Młodszy recenzent
Liczba recenzji: 5 Liczba recenzji: 5
3 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 4 miastach Recenzje w 4 miastach
Podziękowania: 2 Podziękowania: 2
“Fantastycznie”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 25 styczeń 2013

Naprawdę podobał mi się pobyt w tym miejscu. Bardzo polecam. Piękny przestronny apartament w stylu Art Deco i świetna lokalizacja. Byliśmy tylko we dwoje, więc można powiedzieć, że warunki były luksusowe. Jednak ceny zakwaterowania w Krakowie są tak bardzo przystępne, że warto zapłacić trochę więcej. Z pewnością można zatrzymać się tu na cały tydzień ponieważ do dyspozycji jest kuchnia z jadalnią na wypadek gdyby wieczorem nie chciało się wychodzić.

Czy ta recenzja była pomocna? Tak

Najpierw j. polski
Dundas, Kanada
Liczba recenzji: 1
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 14 styczeń 2013

Razem z 3 naszych dzieci (raczej już dorosłych) urządziliśmy sobie rodzinną wycieczkę do Krakowa w zeszłym grudniu, by powitać Nowy Rok. Byliśmy bardzo zadowoleni z miejsca naszego zakwaterowania. Mieszkanie na poddaszu miało ładny rozkład, dobrze wyposażoną kuchnię i było urządzone w stylu eklektycznym. Znajdowało się w znakomitej lokalizacji, kilka kroków od Rynku Głównego. Właściciele wraz z całą obsługą byli bardzo serdeczni i pomocni. Bardzo polecamy ApartHotel każdemu, kto odwiedza Kraków.

Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Pierwotnie przesłane w angielski na www.tripadvisor.co.uk. Pokaż oryginał
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Orłowska Townhouse ? Podziel się wrażeniami!

Orłowska Townhouse — dodatkowe informacje

Adres: ul. Slawkowska 26 | Cracow Old Town, Kraków 31014, Polska (dawniej Apartments Slawkowska 26)
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (Wi-Fi) Wnęka kuchenna Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 108 pensjonatów/zajazdów w Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 353 zł - 641 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Orłowska Townhouse 4*
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Expedia, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Orłowska Townhouse . Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Orlowska Townhouse Hotel Krakow
Apartments Slawkowska 26 Krakow

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Orłowska Townhouse , teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.