Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Winner sznycel” 5 5 gwiazdkowych
Gospoda CK Dezerter — recenzja

Gospoda CK Dezerter
ul Bracka 6, Kraków 31-055, Polska (Stare Miasto)
012 422 7931
Strona internetowa
Popraw to ogłoszenie
Nr 228 wśród 852 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje, Po godzinach
Recenzje w 2 miastach Recenzje w 2 miastach
Podziękowania: 3 Podziękowania: 3
“Winner sznycel”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 23 maj 2013

Podobał mi się klimat oraz wystrój Restauracji a najlepsze danie jakie w niej jadłem to słynny Winner sznycel jest to potrawa austriacka kawałek cielęciny panierowany w bułce tartej usmażony na maśle podany z plasterkiem cytryny . Tradycyjnym dodatkiem do tej potrawy jest sałatka ziemniaczana . Do tego polecam kieliszek czerwonego wytrawnego wina . Trzeba tam być by spróbować tej nieziemskiej w smaku potrawy .

Data wizyty: lutym 2013

• Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski
Lincoln Park, NJ
Liczba recenzji: 1
“Jedna z moich ulubionych restauracji w Krakowie”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 4 kwiecień 2013

Zagladam tu za kazda bytnoscia w Krakowie. Bardzo ladnie, cieplo zaprojektowane wnetrze; przemila i sprawna obsluga; mila i spokojna atmosfera. Wszystkie dania, ktore jadlam bardzo mi smakowaly: proste, doskonale przyprawione. Wlasciwie skalkulowane ceny. Chetnie tam zapraszam przyjaciol, ktorzy tez sa bardzo zadowoleni.
Jest to ulubiona restauracja mojego hiszpansko-wenezuelskiego ziecia.

• Data wizyty: lipcu 2012
    • 4 5 gwiazdkowych Wartość
    • 4 5 gwiazdkowych Jedzenie
Kielce, Polska
Liczba recenzji: 1
“Lokalna fajna kuchnia, gdzie dba się o dzieciaki”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 11 marzec 2012

Zawsze gdy przyjeżdżamy z żoną do Krakowa chodzimy do CK Dezertera na Bracką, tam gdzie w piosence Turnaua pada deszcz. Polecili nam to miejsce nasi przyjaciele z Karkowa. Restauracja to pełne miłej patyny i lokalnej historii miejsce z portretami cesarza Franciszka Józefa, licznymi bibelotami - zegarami, miedzianymi rondlami, fotografiami w sepii. Zabraliśmy ze sobą dzieciaki i zamówili: my dorośli - tradycyjnie wyprażany ser po słowacku i pieczeń z szynki z knedelkiem i kapustą, a dzieciaki - rosołki z kuleczkami wątrobianymi i makaronem z ciasta naleśnikowego (mówiły, że pyszne) , a potem po smażonym kotleciku z pure. Na deser zamówiliśmy strudel na ciepło w sosie waniliowym - rewelacja, a dzieciaki dostały lody z owocami i bitą śmietaną od firmy, a my taką korzenną naleweczkę - dzięgielówkę. Wyszliśmy zadowoleni by zgodnie z naszą rodzinną tradycją udać się na Wawel i do smoczej jamy.

• Data wizyty: lutym 2012
Recenzje w 15 miastach Recenzje w 15 miastach
Podziękowania: 21 Podziękowania: 21
“Fantastyczna knajpa”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 15 luty 2012

Często zaglądam do tej restauracji ze względu na bliskość Rynku Głównego i bardzo dobrego menu oraz niewygorowanych cen jak na centrum Krakowa.Polecam szczególnie żeberka na słodko i kaszankę z grilla.W weekendy trzeba wcześniej zamówić stolik bo jest bardzo dużo chętnych szczególnie w porze obiadowej.

• Data wizyty: lutym 2012
    • 5 5 gwiazdkowych Wartość
    • 5 5 gwiazdkowych Jedzenie

Gospoda CK Dezerter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda CK Dezerter? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Gospoda CK Dezerter, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.