Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“hotel z wodą w basenie jak w jeziorze!” 3 5 gwiazdkowych
Hotel St. Bruno — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Zapisz
Dodano Hotel St. Bruno do listy Zapisane.
Hotel St. Bruno
Młodszy recenzent
Liczba recenzji: 3 Liczba recenzji: 3
Recenzje w 3 miastach Recenzje w 3 miastach
Podziękowania: 11 Podziękowania: 11
“hotel z wodą w basenie jak w jeziorze!”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 26 luty 2012

Wykupiłam pobyt 4 -dniowy (3 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami) za 699 zł. z Grupona. Zachwycił mnie fakt, że jest to zamek, hotel jest nowy, z oryginalnym wnętrzem i oferuje nieograniczony dostęp do basenu i jacuzzi. Termin pobytu: początek lutego, temperatury do -20 st. więc plan mój był taki, aby po smacznym śniadaniu wylegiwać się w ciepłym jacuzzi, pływać w basenie, potem obiadokolacja i jeśli będę miała ochotę, to znowu basen i jacuzzi. Wtedy pogoda na zewnątrz nie straszna.
Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Już na początku był problem, bo hotel w potwierdzeniu rezerwacji wpisał 2 obiadokolacje i twierdził, że tak jest prawidłowo, dopiero gdy przypomniałam treść wykupionej oferty, odpisano mi, że "z powodu błędu na stronie Grupona" przysługują mi jednak obiadokolacje codziennie. Ok, ważne, że się wyjaśniło. Po przyjeździe pierwsze wrażenie super - hotel imponujący, widać, że nowy (działa od 1.12.2011), czysty, stylowy. Panie w recepcji bardzo miłe, pomocne. Pokój bardzo ładny, przestronny, czysty. Byłam zachwycona, nie mogłam doczekać się jacuzzi. Co prawda w pokoju było zimno, ale odkręciłam kaloryfery i nie zwracałam na to uwagi. Obiadokolacja - może być, ale bez zachwytu i dodam, że codziennie to samo - zupa gulaszowa albo cebulowa, ryba lub kurczak albo indyk duszone w jakichś sosach. Sniadania urozmaicone i smaczne.
Po południu poszliśmy z mężem na basen. I tutaj czar prysł jak bańka mydlana. Gdy zanurzyłam stopę w wodzie, dostałam gęsiej skórki - woda niewiele cieplejsza, niż w jeziorze chłodnym latem! W jacuzzi oczywiście to samo. Mimo najlepszych chęci nie dało się zanurzyć. Pani w recepcji SPA twierdziła, że woda ma 22 st. i "grzeją od wczoraj więc jutro może być cieplej". Niestety nie było i zauważyli to wszyscy goście, w przeciwieństwie do personelu SPA. I tak już pozostało do końca mojego pobytu. Na dodatek w pokojach mimo włączonych kaloryferów było zimno, dopiero w sobotę i niedzielę przez cały dzień kaloryfery grzały jak należy. Nudząc się nieziemsko, chciałam odwiedzić reklamowany whisky bar z palarnią cygar w piwnicach zamku - niestety jest jeszcze w budowie. Kręgle - przepraszamy, awaria, czekamy na serwis. Spacer - minus 20 st. skutecznie mnie zniechęciło.
Podsumowując: hotel dostałby ode mnie 5 gwiazdek, gdyby nie historia z tym basenem i jacuzzi. Resztę bym przebolała, ale tej lodowatej wody w "centrum spa" to niestety nie. Ktoś, kto wybiera się tam dla tych właśnie atrakcji, może od razu zmienić cel podróży. Za oglądanie TV w hotelowym pokoju, choćby nie wiem jak stylowym, nie warto płacić prawie 700 zł., pomijam już fakt, że zamiast odpocząć i się zrelaksować, wynudziłam się straszliwie i wróciłam do domu z poczuciem zmarnowanych pieniędzy i czasu.

• Pobyt: lutym 2012, wyjazd we dwoje

Podsumowanie rankingu
    4 5 gwiazdkowych
    4 5 gwiazdkowych
    4,5 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (9)
Data | Ranking
Warszawa
Liczba recenzji: 2
Podziękowania: 4 Podziękowania: 4
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 23 luty 2012

Razem z koleżanką byłyśmy w tym hotelu na początku lutego. Bawiłyśmy się cudownie.
Zamek romantyczny i przytulny. Piękne wnętrza, urocze i nastrojowe. Pokoje wygodne, zadbane, ładnie wyposażone i urządzone.
Wspaniała i uczynna obsługa, chętnie pomagała we wszystkich sprawach a razem z koleżanką wiecznie prosiłyśmy o pomoc.
Nieopatrznie zostawiłyśmy włączone urządzenie w samochodzie i rozładowałyśmy akumulator. Przybyły na pomoc Pan z obsługi przyszedł do nas do pokoju po kluczyki, postarał się o alternatywne źródło do odpalenia wozu i kiedy stał włączony przez godzinę pilnował go żeby nie zniknął z parkingu.
Odbyłyśmy również miłą wycieczkę w towarzystwie menadżera który oprowadził nas po zamku, przy okazji ciągle przepraszając za niedogodności.

Jedzenie w hotelu było przepyszne, przynajmniej to podawane jako szwedzki stół. Z karty spróbowałyśmy tylko mus czekoladowy - i był rewelacyjny.
Świeżutkie ciepłe pieczywo wypiekane na miejscu. I chociaż musiałam poczekać 5 min na nową dostawę to warto było, wiadomo musiała się upiec nowa porcja.
Faktem jest, że ilość gości w tamten weekend trochę przerosła możliwości obsługi. Ponoć był to pierwszy taki obłożony termin i być może były pewne obsuwy, ale hotel funkcjonuje raptem od grudnia więc można darować im jeszcze pewne niedociągnięcia i wpadki jak chociażby wspomniane czekanie na pieczywo, czy też opisane przez innych opóźnienia w dostawach posiłków. Ale bez przesady przecież nikt tam na wyścigi nie pojechał.

Miałyśmy z koleżanka pecha i tak jak niektórzy zamieszczający tu opinie, trafiłyśmy w moment kiedy hotel zmagał się z awarią ogrzewania która dotknęła ich w trakcie tygodnia. Jednak jak na zamek przystało, wszystko nagrzewało się powoli. Stąd też niska temperatura w basenie i jacuzzi. Trudno coś na to poradzić wszędzie się zdarza.
Chętnie wybiorę się tam w okresie letnim, gdyż piękne położenie zamku tuż przy jeziorze i szlaku żeglugowym zapewni na pewno niezapomniane widoki. Podobno będzie można je obserwować równocześnie rozkoszując się kulinarnymi rozkoszami przy stolikach wystawionych na zewnątrz restauracji.
Żeby się porozpieszczać, zafundowałyśmy sobie masaż z którego byłyśmy bardzo zadowolone. Skorzystałyśmy z możliwości masażu wykonywanego w jednym pokoju równocześnie - fajna opcja dla zakochanych par i zagadanych przyjaciółek - świetne miejsce na plotki :)
Wieczorkiem warto wybrać się do hotelowego baru gdzie serwowane są przepyszne drinki, szczególnie polecam mojito naprawdę rewelacyjne.
Już planujemy kolejny wypad. Mama nadzieję, że będzie jeszcze lepiej niż ostatnio.

Do miłego zobaczenie w St Bruno :)
Aga i Magda

Recenzje w 12 miastach Recenzje w 12 miastach
Podziękowania: 38 Podziękowania: 38
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 22 luty 2012

Witam :)
Do hotelu St. Bruno w Giżycku wybrałam się z koleżanką na weekend walentynkowy. Od razu oczy nasze zachwyciły wnętrza hotelu, ale po kolei.
Zostałyśmy poinformowane o tym, że w hotelu niestety doszło do awarii i nie było przez dłuższy czas ogrzewania, w związku z tym powstają pewne niedogodności, które oczywiście będzie można zrekompensować dodatkowym rabatem lub obsługa postara się je zminimalizować możliwymi środkami. Nie wiem jak francuskim pieskom, ale mi takie wyjaśnienie wystarczy. DO WIADOMOŚCI PANI, KTÓRA PRZESTRASZYŁA SIĘ ŚWIATŁOWODU W BASENIE: przez światłowód nie płynie prąd i nie jest wcale tak, że się o mało nie zabiła...
W kwestii obsługi: pan "portier" zyskał moją sympatię po wielokroć po pierwsze niosąc pomoc przy otwarciu wina i zdobyciu kieliszków do pokoju, jak i uruchomieniem samochodu, w którym niestety padł akumulator. Bez ceregieli wziął ode mnie kluczyki i samodzielnie zadbał o to, by samochód odpalił. Panie z recepcji były niesamowicie miłe i uśmiechnięte. Nie da się uniknąć małych nieporozumień, kiedy i hotel i obsługa pracują zaledwie 2 miesiące!!!! Ludzie... do cholery!!!
Również w obronie pana Sławka - menagera hotelu - pragnę zdementować bulzy od dresu i chamstwo. Jest to nieprawda. Zawsze marynarka, pełna gotowość i upewnianie się o samopoczuciu pensjonariuszy. Zostałyśmy również oprowadzone po całym hotelu więc mamy mnóstwo fajnych zdjęć ze starej piwnicy itp.
Palarnia cygar proszę pani od światłowodu była totalnie niewykończona (bar czekał na szafki, alkohol i obsługę, kable na sprzęt a palarnia cygar na gości), więc chwilowo pełni funkcję zwykłej palarni. Jak nie pasi - to można iść na zewnątrz. Na szybach były taśmy, żeby jeden z drugim nie rozbił sobie baniaka po paru głębszych!!! Tutaj jest większe prawdopodobieństwo śmierci niż w basenie... Drzwi na całej długości są przeszklone...
Bar i kręgle: NIE WIEM JAKIM CUDEM PANI OD ŚWIATŁOWODU I ŚMIERCI W BASENIE TWIERDZI, ŻE BYŁA AWARIA, kiedy my z koleżanką i poznanymi innymi gośćmi świetnie bawiłyśmy się właśnie na tych torach... Pijąc wino i zrywając boki ze śmiechu i dobrej zabawy... Była swietna muzyka i bardzo mili panowie barmani :)
Osobiste odczucia: w życiu nie miałam tak fajnego wyjazdu, gdzie hotel zachwycał mnie tak samo, jak pozostałe mazurskie atrakcje.
Woda w basenie z dnia na dzień była cieplejsza... Niestety - pewnych rzeczy się nie przeskoczyć i nikt nie zrobił tego specjalnie. Ja jakoś wytrzymałam dłużej w basenie, WIĘC TE TRENINGI WYCZYNOWE W PŁYWANIU TO JAKAŚ LIPA BYŁA, SKORO PO TRZECH MINUTACH W WODZIE O TEMPERATURZE 24 STOPNI WIDZI SIĘ ŚMIERĆ. Proponuję udać się do hotelu, który ma 5 gwiazdek albo 5+, sztywną obsługę i ochronę, zero polotu i zero ciekawych zakamarków, gdzie w basenie jest 35 stopni i menager nie pozwala włączyć muzyki głośniej niż tak, żeby było słychać rozmowy... Zapewniam: tańczyć się nie da. W każdym razie nie rozumiem opinii ludzi, którzy oczekują noszenia ich na rękach...
odatkowo jestem zachwycona masażem.
Niedługo wracam do hotelu, aby uczcić ze znajomymi zbliżające się urodziny.. I potem kolejny raz wracam, bo warto i ciekawie :)
Serdecznie polecam każdemu, kto lubi historię, kto lubi ciekawe i wyjątkowe miejsca oraz potrafi uszanować i docenić to, co mu sie daje.
Dla sztywniaków polecam inne hotele najlepiej w Niemczech... Tam same takie marudy... Złej baletnicy...........prawda? :)

Pozdrawiam

12 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 12 miastach Recenzje w 12 miastach
Podziękowania: 33 Podziękowania: 33
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 21 luty 2012

Piękny, nowy hotel, idealnie położony, nie mieliśmy problemów z dotarciem na miejsce. Recepcja i reszta personelu bardzo sympatyczna, pomocna, nie mieliśmy żadnych problemów. Podczas pobytu korzystaliśmy z grupona, fajnie skorzystać z możliwości tańszego noclegu - "zaoszczędzone" środki z nawiązką wydaliśmy na miejscu :)
Hotel odwiedziliśmy w lutym, pogoda wyjątkowo nie sprzyjała nawet najkrótszym spacerom, atrakcje hotelowe w postaci basenu, kręgli, bilardu i salki zabaw dla dzieci bardzo się przydały (sala zabaw to niestety tylko kilka zabawek rozłożonych w sali konferencyjnej, raczej dla max 3-4 latków i to na krótką chwilę niż na dłużej), kręgielnia i bilard - OK (dodatkowo płatne), część basenowa - zupełnie fajna! Duży plus to temperatura w części basenowej 30-31 stopni. Super! Rzeczywiście jeśli najpierw posiedzi się w tym ciepełku lub najpierw skorzysta z sauny to woda w basenie wydaje się lodowata, ale jeśli wejdzie się do basenu odrazu woda jest OK, jeśli jeszcze w wodzie się człowiek rusza to jest naprawdę ciepła. Mąż i dzieci nie narzekali, ja miałam rzeczywiście problem z wejściem do basenu po saunie lub po wypoczynku na leżance. Na szczęście w jednym jakuzi (a czasem w dwóch) woda była cieplusieńka i tam można było siedzieć do oporu. Spędzaliśmy tam po 2-3 godziny naraz.
Od siebie dodam, że podłoga w strefie basenowej jest bardzo!!! śliska. Moje dzieci wywróciły się co najmniej kilka razy (na szczęście niegroźnie) oraz byłam świadkiem dość groźnego poślizgnięcia się innego gościa. Aż dziwne, że tak to wykończono?!
Sauna rzeczywiście maleńka, trzeba polować na miejsce. My często byliśmy na basenie sami, więc nie narzekamy, bardzo skorzystaliśmy z wodnych atrakcji!
Spa - bardzo fajne, korzystałam z różnych masaży (polecam Pana Michała :) baardzo miło wspominam (ceny nie powalają, póki co) czysto, profesjonalnie i przyjemnie.
Nasz pokój - dwójka z dostawką - wygodna, przestronna i bardzo czysta. Dostawka wydaje się mało wygodna (taki rozkładany drewniany fotel) - dość mały i kanciasty (raczej dla dziecka).
Chyba największe zastrzeżenia mamy do hotelowej kuchni. Podczas obiadokolacji często brakowało jedzenia. Na pewno nie było na bieżąco donoszone i uzupełniane (raczej trwało to jakiś czas zanim doniesiono nowy podgrzewacz z mięsem czy warzywami. W innych hotelach obsługa podmienia półmiski prawie niezauważalnie, a tu...brak, trzeba czekać... (a wybór skromny!) przynajmniej podczas obiadokolacji, same dania - ryba i żeberka - bardzo smaczne. Mały wybór słodkości do obiadokolacji i do śniadania, za to pyszne świeże owoce. Pyszne! pieczywo.
Karta restauracyjna taka sobie, jedliśmy przystawki, średnie...Raczej stołowaliśmy się w okolicznych karczmach.
Za to bardzo, bardzo chwalimy sobie drinki pana Pawła, jego słynny drink "Liczi" jest naprawdę bardzo udany, inne drinki także serwował po mistrzowsku! No i ceny ludzkie!
Pobyt zaliczamy do bardzo udanych, na nic nie możemy narzekać, hotel dopiero startuje więc pewnie wszystko się dociera.
Polecam dyrekcji zakup większej ilości szlafroków, dla nas po przyjeździe nie było, podobno mieli duże obłożenie i pralnia się nie wyrabiała, było nam przykro, bo to wygodniej iść na basen w szlafroku (zawsze tak robimy w hotelu z basenem) ale na szczęście dzięki przemiłej pani pokojowej dostaliśmy je już wieczorem.
Podsumowując : cudowne, 4 dniowe wakacje w środku zimy! Polecam

• Pobyt: lutym 2012, wyjazd z rodziną
    • 5 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 5
Sopot, Polska
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 3 Podziękowania: 3
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 20 luty 2012

W końcu jest gdzie pojechać na Mazury. Fajnie, że ktoś wpadł na pomysł i zbudował czterogwiazdkowy hotel na Mazurach i nie trzeba się bać, co jesz i jak śpisz.

Za 500 stowek spedzilismy super weekend - AVE GROUPON!!! ;-))))) Jedzenie dla gruperow normalne (jak wszędzie) ale w karcie mają delicje (wołowinka). Śniadania kosmiczne i super smaczne.

Hotel przepiękny bez dwóch zdań. Takch materiałów nie widzieliśmy nigdzie na świecie. Obsługa OK. Czysto i miło.

Basen fajny ale woda za ciepla do plywania (na mój gust jakies 30 stopni) ;-(((

Będziemy wracać - ten hotel nie ma konkurencji na Mazurach.

• Pobyt: lutym 2012, wyjazd we dwoje
    • 4 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 4 5 gwiazdkowych Czystość
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 3
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Hotel St. Bruno? Podziel się wrażeniami!

Hotel St. Bruno — dodatkowe informacje

Adres: ul. Swietego Brunona 1, Giżycko 11-500, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Warmińsko-Mazurskie > Giżycko
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Wnęka kuchenna Restauracja Obsługa pokojowa Spa Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 15 hoteli w Giżycku
Rozpiętość cen (za noc): 299 zł - 453 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel St. Bruno 4*
Liczba pokoi: 69
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, Agoda i Expedia, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel St. Bruno. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Hotel St. Bruno, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.