Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Najlepsze kawiarnia w Szczecinie” 3 5 gwiazdkowych
Czekoladowa - Adam Sowa Patisserie — recenzja

Czekoladowa - Adam Sowa Patisserie
17 Wojska Polskiego Street | 70-470, Szczecin, Polska
Strona internetowa
Popraw to ogłoszenie
Nr 10 wśród 148 Restauracje (Szczecin)
Kuchnie: Kawiarnia
Liczba recenzji: 36 Liczba recenzji: 36
21 recenzje(-i) restauracji
Recenzje w 10 miastach Recenzje w 10 miastach
Podziękowania: 35 Podziękowania: 35
“Najlepsze kawiarnia w Szczecinie”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 13 czerwiec 2012

Byłem tam kilka razy z żoną i zawsze bylo fajnie. Obsługa szybka, co prawda sztywna, ale generalnie do przyjęcia. Ciasta dobre, w większości. Kawa podawana jak trzeba, do tego spory wybor herbat. Co ciekawe, oprócz ciast maja tez wybor dań lunchowych - naleśniki, sałatki, makarony. Więc spokojnie mozna tam wyskoczyć na szybka przekąskę. Wystroj przyjemny, mozna spokojne posiedzieć i porozmawiać. Ale uwaga: byłem tam tez dwójka moich dzieci i żona. I wtedy obsługa byla juz zupełnie inna - zero uprzejmości, wręcz pewnego rodzaju wrogości jak to mozna dzieci do kawiarni prowadzic. Tak więc dzieci są tam niemile widziane i obsługa daje to jasno do zrozumienia.

Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Napisz recenzję

• Najpierw rosyjskie
  • Dowolne
  • Wszystkie najnowsze po polsku
Najpierw j. polski

Czekoladowa - Adam Sowa Patisserie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Czekoladowa - Adam Sowa Patisserie? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Czekoladowa - Adam Sowa Patisserie, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.